Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kikapcsolni messengeren egy konkrét emberre, hogy ne lássam, hogy mikor elérhető?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy letiltanám. Mert ki tudom kapcsolni, de csak az egész elérhetőséget és akkor senki mást se látok és ők se engem. De én csak egy embert nem akarok, hogy mindig ott legyen fent zöldel a vízszintes sávban... 🤷‍♀️
2019. júl. 22. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne szórakozz, tiltsd le a p-ba és maradjon úgy. Egyértelmű, hogy szórakozik veled. Ostoba gyerek.

Hogy a kérdésre is válszoljak: messengeren így külön nem lehet, csak fb-n.

2019. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11-es, ez a beszéd!!! Úgy marad...


Köszönöm mindenkinek a segítséget, valószínűleg tényleg nincs ilyen funkció a messengeren.

2019. júl. 22. 19:14
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj, minek tiltogattok, ha valójában nem akarjátok tiltani egymást?


Én eddigi életemben egyetlen embert tiltottam le, nem csak messengerről, hanem a fb-ról úgy általában is (nem kereshet rám és én sem rá, olyan, mintha számomra nem létezne), de rá ha munkában meglátogatja a rokonait, akik ott dolgoznak mellettem, akkor rá sem nézek, nem köszönök és nem is kommunikálok vele egyáltalán. Ha te nem így csinálod, akkor mi értelme a tiltogatásnak? :D

2019. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!