Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány aki igazán tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány aki igazán tetszik, de van barátja, mikor hívjam el "randira"? Ha már szabad lesz, vagy mindenképpen próbáljam meg most amikor még éppen egy kapcsolatban van, ráadásul az elején? (lent még)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön,és ezt a tudtára is adtam.Mikor elmondtam neki(már mint nem személyesen) nem kaptam rá semmilyen választ,ráadásul ekkor még nem is volt barátja.De azóta is amikor találkozunk mindig köszön és mosolyog, de semmi más reakciója nincs(vagy csak én nem vettem a lapot?!).Már 1-2 hónapja nem találkoztunk és nekem nagyon hiányzik, valamit elindított bennem.Iw-en rá kerestem és meg láttam hogy most már kapcsolatban van(bár elég friss).A lényeg az lenne, hogy ha én most ennek ellenére elhívnám találkozni(randira), és Ő nemet mondd, akkor akkor vajon ha később(mikor ismét egyedül lesz)ismét megkérdezem akkor is ez lesz a válasza?

Vagy várjak addig amíg szabad lesz és akkor kérdezzem meg először?


Kössz! 24F


2010. júl. 11. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"(vagy csak én nem vettem a lapot?!)"


- Igen, azt hiszem ez van. Megmondtad neki, hogy bejön neked, erre ő összejött később mással. Mit nem lehet ezen érteni? Normális esetben azt mondanám, hogy próbáld meg elcsábítani, mert ha veled jön össze, úgyse lett volan örökéletű a kapcsolatuk, de szerintem ez esetben tök felesleges hajtanod bármikor is.


Ha talán lett is volna akkor esélyed, már biztosan elszúrtad azzal, hogy ennyit vártál.

2010. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát innen nézve felejtősnek tűnik az ügy. Tudtára adtad, hogy tetszik, de amikor még szabad volt, se adott érdemi választ? Szerintem ez elég világosan mutatja, hogy nem érdeklődik irántad. A kedves köszönés és mosoly szimpla korrektség a részéről, szerintem. Ha nem látod nap mind nap, talán hamar sikerül elfelejtened, és valaki mással összejön valami jó.
2010. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két hónapig nem léptél semmit, csak egyszer szóltál neki és nem is kerested többet? Jobb lett volna, hogyha megkeresed őt, mert lehet hogy egész idő alatt azon vívódott hogy veled vagy a mostani barátjával jöjjön össze.


Ezt már elk*rtad. Ha nagyon szerelmesnek hiszed magad, vársz amíg újra szabad nem lesz (talán egy élet?) vagy keresel egy másik lányt.

2010. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki mer, az nyer! Itt is igaz. A nyomulósabb pasi lett a nyerő. Ennyi. Nem kizárt, az sem, hogy soha nem is gondolt rád úgy...de valóban az is lehet amit az előttem válaszoló írt. Szóval, ilyen az élet. De Én azt tanácsolom, hogy nyugodtan vedd fel vele valahogyan a kapcsolatot, s deríts fényt a múltra... Ha nem vagytok semmilyen viszonyban azért valamilyen kapcsolatot mindenképp alakíts ki. Ha nem megy, az is egy válasz-
2010. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne foglalkozz vele! velem is ugyanez volt. vártam. összejöttünk. de rádöbbentem h felesleges volt várni. hiába tetszik.. nem ismered eléggé!!! és felesleges várnod, csak a többi igazi? lehetőséget veszíted el ezzel.
2010. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszotokat
2010. júl. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!