Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha tetszene egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszene egy lány nektek akinek kis gyereke van, mernétek kapcsolatban együtt leni vele, vagy félnétek a gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Nem apapótló lenne a srác,nagyon szeretem,de szerintem fél tőlem,már volt köztünk valami,de megszakadt,2 év telt el,hogy nem is találkoztunk!!!
2009. jún. 14. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha 1 gyerek van csak akkor nem akadály. Voltam ilyen szituban, csak sajnos a nőhöz és a gyerekhez férj is tartozott így nem lett semmi.
2009. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány évesen?
2009. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy fél tőled? Én hasonló szituban vagyok. Van egy srác, aki nekem nagyon szimpatikus és sokat gondolok rá. Amikor összefutunk, bámuljuk egymást, de nem mer odajönni, többször indul felém, de aztán megtorpan. Azt látom rajta, hogy kölcsönös a vonzalom, ismerjük is egymást, régebben sokat beszélgettünk. Viszont lehet, hogy a kisbabám miatt nem lép és nem közeledik. Nem biztos, hogy egy olyan nőre vágyik, akinek már van egy gyermeke is. :(
2009. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A srác 26 éves.
2009. jún. 14. 22:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Látom,érzem,hogy ő is akarná....de aztán mégsem tesz érte semmit.Többen is mondták,hogy beszéltek vele,és nem reménytelen a dolog kettőnk között.
2009. jún. 14. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok! Én is pont így vagyok!!! És az én srácom is 26! Milyen érdekes?! Én nem akarok lépni, mert szerintem a fiúnak kell megtennie az első lépéseket, de ha te elég elszánt vagy, akkor tudasd irányába!! Ha kölcsönös a vonzalom, ne hagyd elmúlni az alkalmakat. Nehogy késő legyen!
2009. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is így vagyok..azzal a különbséggel, hogy a nő akit imádok 6 évvel idősebb nálam (38) és van egy kisfia. Én imádom a kisfiát, mindig úgy alakítjuk a programot hogy hármasban is tudjunk lenni, utána meg este megoldjuk, hogy kettesben elmenjünk valahová, és kettesben is maradjunk. Én nem félek a gyerek miatt, imádom mindkettejüket, hozzám bármikor jöhet a srác ha a mami nincs közelben, meg volt már, hogy én hoztam el oviból meg stb... Másrészt meg ha megszereti a gyerek, akkor hiányolni fogja őt is, hogy miért nincs ott, miért nem jön, stb... Pénteken nagyon helyes volt, megkérdezték az oviban, hogy ki vagyok én, és elmondta, hogy én vagyok az aki nagyon szeretem őt is meg anyukáját is, és megvédem őket a gonoszoktól. :-)
2009. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ja...nem szeretném ha lemaradnék róla,nagyon bele vagyok bolondulva,de azt sem szeretném ha túl rámenős lennék......ááááááá....
2009. jún. 16. 01:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva:

Simán mernék....

2009. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elméleti szinten nem lenne feleségem és egyedülálló lennék akkor nem zavarna mert nekem is van 3 :D


Deee a 26 éves férfiak lehet nem felkészültek még az apaszerepre. Itt pedig egyből bejön az egész. Legalábbis ezt hiszik. mindenképpen nyugtasd meg vagy beszéld meg vele hogy nem kell apukának is lennie csak a te párodnak.

2009. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!