Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság még van olyan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még van olyan egy párkapcsolatban, hogy a férfi fizet a nőnek pl egy utazást vagy bármit?

Figyelt kérdés
Tegyük, fel, hogy komoly érzelmekről van szó, 20-35 éves korosztályt tekintve.

2019. júl. 25. 10:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
14%
Komolynak nem azt nevezném, amikor elvagytok pár évig szerelmesen a langyos vízben, miközben a hedonizmust maximumra tekerve élvezitek az életet aztán valamelyikőtök szakít amikor egy újabb ember elcsavarja a fejét, hanem amikor már családot, gyerekeket terveztek egymással belátható időn belül. De addigra meg már közös kasszán is vagytok.
2019. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult az ilyen, és az is, hogy én vettem neki valami nagyobbat vagy hívtam el valahova.


22/L

2019. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez az elejétől fogva amolyan hagyomány a férjemmel. Az én szülinapomra ő szervezi meg és fizeti ki a közös utazásunkat, az ő szülinapjára pedig én. A lehető legjobb dolognak tartjuk azt, ha élményt ajándékozhatunk a másiknak. Olyan helyzetbe viszont nem mennék bele, ahol nincs kölcsönösség és ahol a másik többet ad bele, mint én, ahhoz túl független típus vagyok.
2019. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan van.

Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy már együtt vagyunk egy ideje...pár hónapos kapcsolatban nem szívesen fogadnék el egy utazást, de mondjuk 1-1,5 év után igen.


33n

2019. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Ahol mindenki magának fizet, az a szexkapcsolat.

Egy komolyabb párkapcsolat már nagyságrendekkel más.

2019. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a normális, egészséges lelkű férfiak és nők is úgy működnek, hogy szeretnek adni, örömet szerezni annak a személynek, akit szeretnek. Nyílván ki-ki ezt a saját lehetőségeihez mérten tudja megtenni.
2019. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
Van, de nem mindenki van rászorulva.
2019. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha úgy vesszük, hogy nagyjából két évig 3-szor annyit kerestem, akkor igen. :D Bár mi akkor együtt éltünk egy éve.
2019. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem ez a korosztály vagyok, de: Igen!

Nincs abban semmi különös, ha mondjuk egy fiatalabb partnerem van, nem biztos, hogy meg tud engedni magának ilyen plusz kiadást. Viszont ha nekem belefér, akkor természetes, hogy én állok bizonyos költségeket.

2019. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%

Nekem meg nem volt olyan partnerem aki mondta volna hogy ő fizeti a nyaralást. Ha mentünk ami kb a 3 párkapcsolatom alatt 1x volt összesen de mindenki magának fizette a részét. Nem is akarom hogy elvigyen a párom ha lesz másik mert tuti hogy felhánytorgatná a dolgot. Sok ilyen férfi van. A normálisak meg már foglaltak. Úgyhogy maradok annál a verziónál hogy magamnak fizetem az utat a nyaralást meg mindent és a pici gyerekeimmel megyek egyedül.


N

2019. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!