Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy érdekes szlogen:, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetési István kérdése:

Egy érdekes szlogen:, , hatalmat adok a kezedbe, és megmondom, ki vagy". Úgy lehet megismerni egy embert is egy párkapcsolatban, ha hatalmat szerez a nő vagy a férfi fölött?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmikre, hogy kap egy hatalmat egy férfi vagy egy nő, pl a szépség hatalmát. Ezzel visszaél a legtöbb ember? Vagy egy nő ráízlel a visszautasítás hatalmára, azzal sokszor visszaélhet, ha szép és tudja, hogy bármikor szemtelen módon megalázhatja a pasit, aki járni szeretne vele? Vagy egy pasi, aki jó volt és elhitette a nőjével, hogy mindent megad neki, de úgy érzi, hogy hatalmat kapott, akkor visszaélhet vele és sokszor meg is verheti a feleségét ha az nem lép ki a kapcsolatból, házasságból, vagy nem is mer kilépni?
2012. dec. 1. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez az idézet nem természeti "hatalmakra" gondol hanem más emberek feletti hatalomra. gondolok itt olyan beosztásra vagy munkára. de ha így vesszük ahogy írtad igen. így megmutatja a másik a foga fehérét.
2012. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kísérlet (2001) c. film gyanánt kérdem. Abban hatalmat kaptak az őrök, hogy a rabok felett rendelkezhessenek. A legtöbb pedig élt is a lehetőséggel. Ennyire bele van táplálva a legtöbb emberbe a ,,rossz"?
2012. dec. 1. 00:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Ehhez nekem már késő van! :D
2012. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ez a nagy átlag, de szerencsére azért vannak kivételek.
2012. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
pont ma láttam a filmet, és ott tényleg mindenkiből a legrosszabb jött elő... bár mondjuk az egyik őr, aki később rab lett az viszonylag normális volt
2012. dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

akkor lenne valós a kérdés,ha a szereplő előtte csúnya lett volna,és mondjuk átműtik szépre,és edz,mint az állat.

mert ha alapból miss genetika,akkor kiskorától fogva szépként van kezelve,kényeztetve és még jómódú családba is születik mondjuk,ezért neki cseppet sem meglepő,hogy királynőként él,bármilyen helyzetben is.

2012. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A mondás önmagában szerintem igaz. Hiszen a hatalmat lehet használni jóra is meg rosszra is. Aki jóra használja akkor is amikor használhatná rosszra, az valszószinűleg jó ember.

De sztem pont sz*r példát hoztál. A szépség nem hatalom. Csak akkor lehet az, ha egy férfi vagy nő "becsicskul" az ellenkező nemnek, csak mert húú milyen jól néz ki.

A visszautasítás sem hatalom. Akkora hülye vagy, ember :D

A visszautasítás csak egy pillanatnyi dolog, amit egyáltalán nem kéne, hogy a szívükre vegyenek az emberek. Megpróbálta, nem jött be..na bumm. Majd a következő. Nehogy azt hidd, hogy a nők brahiból utasítgatják meg alázzák a srácokat. (itt még bejönne az is, hogy visszautasítani is tudni kell, megvan a helyes módja, és nem mindenki csinálja jól,de ez most 8) Megalázni pedig csak azt lehet, aki hagyja magát ;)

2012. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem nem rég óta van egy kapcsolatom. S pont az a jó benne, mert tudom ,hogy a párom bármikor találhatna magának más pasit. Viszont én is jó pasi vagyok és pontosan tudja ő is, hogy én is bármikor találhatnék magamnak valaki mást. S valahogy ez a balansz miatt, meg van a másik iránt a tisztelet.


Ha valaki hatalmat kap azzal élni fog, előbb vagy utóbb, ilyen az emberi elme, Nézd meg a nőket ha gyűrű van az ujjukon (tisztelet a kivételnek) már érzik is a hatalmat. Először apró dolgokkal kezdik, majd mikor látja h a férje teljesíti azokat jönnek az egyre durvábbak.

De ez pont ugyanúgy igaz a férfiakra is, csak ők akkor kezdenek el parasztok lenni mikor rájönnek akármit csinálhatnak a nő nem fogja elhagyni őket, s először csak ki dologban alázzák meg majd egyre durvább.

2012. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Megalázni pedig csak azt lehet, aki hagyja magát ;)"


Ezt én is sokszor mondogatom. Két utolsó válaszoló jókat írt. De azt mondom rá: részben a függésből is fakad. Mármint az, hogy ha valaki akkor érzi a hatalmat, ha birtokolhatja a másikat. Ennél nagyobb hatalom (önmagunk felett!) ha képesek vagyunk meghagyni a másik szabadságát. Ha birtokolsz valakit, talán hatalmad lesz fölötte, de függővé is válsz tőle. Akkor már jobb, ha nem vagy függő és birtoklásra sincs szükséged. Persze, kötődni lehet, sőt, kell is, az más!

2012. dec. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Erre megint csak azt tudom mondani, hogy azt lehet csak birtokolni, aki engedi, hogy birtokolják. Mindennek véget lehet vetni egyetlen csapással.
2012. dec. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!