Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire lehetne gondolni? Ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehetne gondolni? Ki, mit gondolná ebben e helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régebb óta beszélgetünk. Ő szobalányként dolgozik, én egy gyárban. Kb 40 km-re lakunk egymástól. Már került szóba talàlkozó. Egyszer ő is mondott idô pontot. Sajnos akkor dolgoztam. Utoljára ezt válaszolta a felvetésre: Lehet róla szó,igen.. csak nemtudom mikor.. Jó majd meglátjuk. Ez most nem tudom, hogy terelés lenne, vagy valóban így lenne-e.
2019. júl. 25. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozik jelenleg, pont. Nem ér rá.

De amint lesz szabadideje, akkor tudtok majd találkozni.


És ez a beszélgetés mikor zsjlitt? Szóta mondott már konkrét időpontot?

2019. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jav. zajlott
2019. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "lehet róla szó" azt jelzi, hogy lehet róla szó. Ha hárítani akart volna akkor rögtön azzal kezdte volna, hogy "hááát,nem tudom, meglátjuk, nincs időm" stb. Én ezt nem venném elutasításnak. Inkább tartanám a kommunikációt és néha felhoznám, hogy akkor mikor találkozunk.
2019. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

“nem tudom, meglátjuk, nincs idōm”



Kb. majdnem ugyan ezeket írta a lány is, hogy nem tudja, majd meglátja, gondolom emiatt érzi úgy a kérdezō is, hogy hárítana.

2019. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!