Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mi legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexcosta kérdése:

Első randi után mi legyen a teendőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok vasárnapi nap volt egy lánnyal egy randim, akit tinderről ismertem meg. Nekem bejön külsőre. Elvileg én is neki,mert megcsókolt és dicsérgette a külsőm. Másnap írtam neki,hogy hívni fogom még és megköszöntem a randit. De csak annyit írt vissza,hogy "Szia rendben, szívesen" és ennyi. Azon agyalok,hogy mikor legyen a következő. Mondjuk elhívnám most moziba. Ami hangulatos lenne. De olyan fura ez az érzés. Mert nekem ő tetszik, de emiatt nehezen hiszem el,hogy én is neki, de voltak rá egyértelmű jelek. Szerintetek mikor írjak neki,vagy hívjam? én 22/F Ő 17/L

2019. júl. 18. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez a "szívesen" olyan furcsa..:D ha csak nem poénnak szánta. Figyelj hívd el, de én valami aktívabb programot keresnék, ahol nem csak csendben ültök egymás mellett.
2019. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Szívesen... ez azért elég elkeserítő válasz.
2019. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Arra vár, hogy keresd
2019. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

A 3-as válaszához tartom magam: "Arra vár, hogy keresd."

F.

2019. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
El ne hidd már hogy csak téged etet. Többekkel randizott és valszeg le is szopta őket ha csak nem olyan töketlenek mint te...
2019. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5-ösnek üzenem: nem mindenkinek olyan sivár a lelkivilága mint neked, aki azt gondolja, hogy egy kapcsolat csak szexből áll. A szexig el kell jutni - lelkileg is.

És ehhez azt tanácsolom a fiúnak, hogy inkább sétáljon egyet a lánnyal valami kellemes helyen, nem tudom, melyik városban él, ha Pesten, lehet a Margitsziget vagy a Várnegyed vagy a Gellérthegy a Citadella.

2019. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!