Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nő kezdeményezi az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő kezdeményezi az első csókot, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, lehet belőle párkapcsolat, vagy akár ettől is komolyabb? Mert alap esetben néha nagyon távolságtartó velem a csaj (eléggé hullámzó, egyszer közel enged, egyszer ellök magától), de azt a csókot mégis ő kezdeményezte akkor. Teljesen bizonytalan vagyok.

2019. ápr. 28. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is az lennék így... Próbáld komolyabbra fordítani, aztán meglátod arra mi lesz a reakció.

32/f

2019. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem az a lényeg, h ki kezdeményezte az első csókot, hanem hogy miért ilyen hullámzó.
2019. ápr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: Hogyan kellene komolyabbra fordítani? Állítsam válaszút elé?
2019. ápr. 28. 07:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De sok töketlen szerencsétlen ember van, komolyan. Aztán még ők sírnak, hogy miért nincs párkapcsoltuk, vagy ha van, akkor rövid időn belül miért ér véget.


Őszinte nyílt kommunikációról hallottál már?

Szerinted, hogy lesz komolyabb egy kapcsolat? Úgy hogy sokat beszélgettek, megismeritek a másikat, programokra jártok.


Talán azt szeretné, ha fognád a tökeidet és egy határozott férfi lennél, ha már te nem voltál hajlandó őt elsőként megcsókolni.

Ha ennyiből nem esik le neked, hogy szeretne tőled valamit, akkor ott nagy problémák vannak.

2019. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Van, hogy kezdeményeznék, de akkor meg az van, hogy túlságosan nyomulok, és túl rámenős vagyok. akkor meg az nem tetszik neki. Pedig hidd el, nem akarok sok lenni, de kevés se. Pont ezért (is) vagyok bizonytalan.
2019. ápr. 28. 08:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve, ha szeretne tőlem valamit, akkor miért távolságtartó néha? Sokszor, ha felvetem a találkozás lehetőségét, mindig jönnek a kifogások, hogy épp mást csinál, fáradt, otthon kell segítenie, stb. És ez nem egyszer fordult elő, hanem sokszor.
2019. ápr. 28. 08:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Például mondd neki, hogy mit akarsz.

32/f

2019. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ennyire távolságtartó és hullámzó, azon én sem tudnék kiigazodni.

Azon ha megcsókol én is meglepődnék, de kezdeményezett, utána a következő csókot adhattad volna neki te és láttad volna mit reagál.

De meg is kérdezhetted volna: Ezt most mire véljem?

2019. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen hektikus a hangulata, nem lesz unalmas az életed mellette, az tuti.
2019. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!