Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek, folytatnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, folytatnátok ezt akapcsolatot?

Figyelt kérdés

A pasi akit megismertem megmondta hogy testiseget akar , folyton arról beszelt

Másodjara nem mentem el vele , mert nem tudtam ha ez jót tesz az önbecsulésemnek , es megtudtam , hogy elment azon az ejszakan mashoz , egy régi pajtijához , aki néggyerekes anya es regóta ismeri . Engem csak pár hete

Elsö alkalom utan is eltunt több mint egy hétre , gondolom akkor az az állandó kapcsolata .

De továbbra is érdekelt bennem

Megéri akarcsak egy szexkapcsolatot fenntartani , ha neki több vas van a tuzben ?


2019. júl. 26. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak szexért vagytok együtt nem mindegy hogy melletted még kibe mártogatja a farkát?
2019. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem , mert ha az régi kapcsolat , akkor azzal kéne legyen , minek kellek én is
2019. júl. 26. 21:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Az más , ha csak váltogatná a partnereket
2019. júl. 26. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Mot tőlünk kérdezed, hogy megéri-e? Akkor biztos nem.


Mókuska, te nem ingyen lyuk vagy. AKkor menj be vele a szexkapcsolatba, ha annyira fenomenális az ágyban, hogy még gondolatától is nedves a bugyid. ?Minden egyéb esetben csak egyoldalú használati tárgy vagy.

2019. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez szánalmas. Na, nem a szexkapcsolat miatt, hanem, hogy így kaparsz egy gondolom aputestű, tüsihajú bunkó után.
2019. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!