Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti folytatnátok vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok vagy sem?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit a neten,akivel találkoztam és hát kiderült hogy vagy 10 évvel idősebb mint amit mondott nekem,és roma származású is.

Bár arról volt némi sejtésem,de biztosra nem tudtam,és szerintem azért ezekröl illet volna beszélnie konkrétan..

Most nem tudom mit csináljak,mert megkedveltem de lényegébe egy hazugság volt az egész beszélgetésünk.


2019. jan. 4. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem folytatnám, nálam nem férne bele a korról való hazudozás.


De, hogy te mit csinálj az már rajtad múlik, belefér az elveidbe? Tudnál bízni benne? Megkérdezted, hogy miért csinálta?

2019. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam tűrni a hazugságot. Ha már az eleje ilyen, akkor mi lesz később??


(Persze, ha nagyon viszketsz, akkor a semminél jobb ő is, de én nem akarnék komolyat ilyen alapokra)

2019. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha menekülsz.
2019. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezen nem gondolkodnék, egyértelmű, hogy nem. Hazugsággal indul valami, abból jó nem sülhet.
2019. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 évvel idősebb? Nem gondolta, hogy annyi azért meglátszik? Szerintem hagyd a fenébe, aki hazugságra épít, az soha nem fog komolyan venni téged, ráadásul gyerekes is.
2019. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!