Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keresési korhatár 18-45? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresési korhatár 18-45? Mi az ipseről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Rám írt egy 27 éves fiú a badoon. Ez a keresési korhatára. Mi az első gondolatotok?

2019. júl. 28. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Badoo...csodálkozol? Én nem lepődök meg. Sem azon, ha alkalmi kapcsolatot keres bármelyik korosztályból, se azt (bár ezt kétlem),ha komoly kapcsolatra vágyik.


Igy legalább nem zár ki senkit. De az is lehet,hogy egyszeráen csak nem foglalkozott ezzel a rublikával :)

2019. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Rockarc ***** válasza:
89%

Eleg ketsegbeesettnek tunik, barki es barmi megfelel neki. Komoly kapcsolatot keres, komolytalanul meg ilyen dumaval. Szerintem csak vetit. De ha erdekel talalkozz vele. Szerintem eloben korantsem lesz ekkora vagany, plane ha jol veszem ki a szavaidbol, hogy van egy par ev elonyod a srachoz kepest. Hivd el randira, szerintem meg is fog ijedni es le is tilt mindenhonnan. :)


43F

2019. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%

Az utcán sem csukom be a szemem, ha 10 évvel fiatalabb vagy idősebb nőt látok.

Társkeresőn pedig az ember naponta 1 évvel kitolja a keresési határokat, mert az plusz egy év nem számít... aztán lesz belőle +15 év.

Nem kell túlpörögni a témát.

Ha komoly kapcsolatot keresek, akkor még nem kell elzárkóznom egy alkalmi szextől. Majd ráérek akkor, ha lesz valakim.

2019. júl. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!