Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Ha egy randi során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha egy randi során azt látnátok, hogy a férfi higikendőt használ (pl. Miután összemaszatolta a kezét csokival), tetszene vagy ez túl feminim dolog?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

En nemtol fuggetlenul ossze fogom rancolni a homlokom,ha valaki egy kis csokifoltot nekiall nedves torlokendovel legravirozni.

En aztan rohadt tisztasagmanias vagyok mert anyam belemnevelte,ha a sajatomon kivul kell leulnom egy wc-re azt percekig vakarom,pl ilyen kendovel,sot naponta takaritok a hazamban.de ez az 5percenkent torlokendozes,meg alkoholos gel,meg miegymas szerintem boven tul sok.ha annyira mocskos a kezem akkor elmegyek es megmosom,bar aki annyira figyel az ilyesmire az alapbol tud ugy enni vagy barmit csinalni,hogy egesz nap ne kelljen.

2019. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Kakaóscsiga-evésen és bicikliszerelésen kívül nem nagyon tudok más szitut elképzelni, ahol erre szükség lehet. De egyik se kifejezetten randiprogram.
2019. júl. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfias, ha a nadrágjába törli és minden tiszta szutyok...

A higikendő, mint szó, na az ijesztő!

2019. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is nagyon értem, hogy milyen szituáció adódhat, amikor az ilyen ratyikendőt feltétlenül használni kell."


Mondjuk egy arborétumban sétálnak, ahol nincs 20 méterenként vízcsap.

2019. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Kakaóscsiga-evésen és bicikliszerelésen kívül nem nagyon tudok más szitut elképzelni, ahol erre szükség lehet"


Csokit evett a pasi, mint ahogy írta is a Kérdező. Oké, megfoghatta volna a csoki papírjával is, bár ha egy táblából tör egy sort, akkor nem annyira. Persze le is nyalhatta volna a szutykos mancsáról.

2019. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Érdekes hozzászólások születtek, amiket köszönök!


Sajnos a környezetemben mindenki "higikendőnek" hívta, aminek az oka, hogy gyerekkorom óta inkább nők vettek körül. Nem gondoltam, hogy ez ennyire irritáló lehet.


Belátom, hogy ezt a "feminin" szót helytelenül írtam le. Kiderült, hogy nem tudok magyarul. Próbálok jó mélyre süllyedni szégyenemben.


Sajnos én disznó vagyok, néha összepiszkolom a kezem. Nem tanítottak meg enni rendesen. Előfordult hogy ráfolyt a fagyi.


A környezetvédelmi szempontokat őszintén és teljesen komolyan köszönöm. Erről többet kéne beszélni (nem szarkazmus).


És igen, Budapesten lépten-nyomon olyan csapokba botlunk, amiket egy randi során könnyedén igénybe lehet venni.


Amúgy komolyra fordítva a szót, tetszettek a hozzászólások, és köszönöm! Láttam a különböző véleményeket és azt, hogy kit mi zavar. Ez volt a lényeg.

2019. júl. 30. 08:40
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 😂😂😂 Hatalmas.
2019. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!