Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen csak akkor tudok rà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen csak akkor tudok rà írni arra a személyre akinek tetszem, hogy ha goldra vàltok? Csak abban az esetben?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tudsz ráírni, ha ő is jobbra húz téged és te is őt, tehát Meccseltek! Akkor kiírja, hogy lett egy párod. Szerintem nem érdemes fizetősre venni a figurát, mert ha valakinek tetszel, akkor úgyis többször feldobja a rendszer.
2019. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó ez biztos? Tehát ha valaki többször megjelenik, akkor az nagy eséllyel match lenne ha jobbra húznám? Én azt hittem ilyenkor újra regisztráltak.


Én egyébként voltam gold,szerintem nem éri meg férfiként, igazából azoknak a nőknek éri meg akik alapból sok matchet kapnának, könnyebb válogatni.

A plus viszont megéri, az a funkció, hogy bárhol tudsz keresni nagyon jó, egyrészt ha elutazol 100 km-re akkor is tudod nézni az otthoni lehetőségeket, meg én izginek találtam, hogy meg tudtam nézni milyen csajok vannak New Yorkban, vagy Tókióban.

2019. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül van úgy, hogy azt dobja fel többször, aki jobbra húzott. Nekem volt már olyan, hogy valakit már ötödjére dobott fel a Tinder, na mondom ok, kap egy esélyt, de nem volt match.

Viszont azzal egyetértek, hogy nem érdemes olyanokra ráírni, akikkel amúgy nincs match, mert 99%-os eséllyel úgysem válaszolna. Még azok se biztos, hogy válaszolnak, akikkel match van.

Ja és nő vagyok.

2019. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!