Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legcikibb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb dolog, ami történt veled randin, vagy a kiszemelt illető társaságában? :D Vicces sztorik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Közöd?
2010. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát még 2 éve, amikor megtetszett egy fiú, én meg odamentem hozzá, csak hogy még a rocker korszakomat éltem, és véletlen megrúgtam a bakancsommal :D

Másnap megkérdezte tőle évfolyamtársa, hogy mit beszélgettünk, a srác meg nem mondott rólam semmi rosszat, csak hogy széjjelrugdostam meg püföltem... -.- (:

2010. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Hát a sráccal már jártam és elmentünk fagyizni és kérdezték ki fizet és meg sem szólalt én fizettem és még meg is hívtam.Szerintem ez ciki hogy nem ő fizetett, pont előtte dicsekedett azzal hogy ennyiért meg annyiért vett valamit.

L18

2010. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Annyira kiégető vagy 2. válaszoló hány helyre fogod bemásolni még ezt a sz*rt?
2010. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
3. :D
2010. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
még 125
2010. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
egy neten megismert sráccal találkoztam először, és ha izgulok, akkor nagyon nagyon balkezes és szerencsétlen vagyok :D az ölébe borítottam a boroskólát már 5 perc után :D
2010. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
A boroskóla önmagában ciki.
2010. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
hogy lehet ciki, ha valaki szeret inni vmit? :S én akkoriban szerettem a boroskólát, meg a srác is...mi ezen a ciki? sztem meg a házipálinka a ciki...na akkor mi van? ha szereted, attól még inni fogod :D
2010. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
amikkor kimentem a wcre, és közbe hívtak...elfelejtettem a sliccem felhúzni, a gatyából meg méreténél fogva kilógott. kint ülünk a padon, a csaj meg leejtette a ásványvízes flakont és rám hajolt...és ekkor jött a bnője...azóta hallgatom h a csaj szopott volna már első randin csak nekem nem állt fel...nyertem? :D
2010. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!