Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Külsőre bejön, helyesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre bejön, helyesnek találom, de ha megérint, semmit nem érzek, sőt, néha zavar is. Lehet köztünk valami, ha emellett kedvelem mint embert?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, ő egy évvel idősebb. Pár hete találkozgatunk, de régebb óta ismerem, kedves és rendes srác, egyszerűen tökéletes lenne. Tényleg semmi kifogásom nem lehet ellene, de nem értem, ha átkarol, megérint, simogat, egy kicsit sem mozdít meg, sőt néha már egyenesen zavaró. Semmi pillangó a gyomorban meg borzongás. Az ölelését ennek ellenére szeretem. Azt hittem magamról, könnyen "csábuló" típus vagyok, de vele egyszerűen... Nem tudom. Különös és aggaszt a helyzet. Szerintetek van esély, hogy a jövőben ez változik?

2019. júl. 31. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd.

Én ugyanilyen helyzetben voltam, és hozzá is mentem feleségül, pont mert rendes, helyes, tökéletes lenne, tenyerén hordoz. Két év házasság után most válunk. Nekem ugyanis becseszett "a szikra", csak mással.

Borzasztóan érzem magam a bőrömben:((

(N/26)

2019. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, borzasztóan sajnálom :( kitartás!
2019. aug. 1. 11:23
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, köszönöm.

Tényleg utálom magamat, és szemétnek is érzem magamat. Akkor is így lenne, ha "csak" együtt élnénk, és nem házasodtunk volna. De így még jól meg is bonyolítottam (bár gyerek nincs, közös vagyon, közös hitel sincs, még jó, hogy maradtunk a bérelt lakásban). És tudod, akik közel álltak hozzám, és tanácsot kértem, tényleg ezt mondták, ahogy aztán jártam is (anyámmal is, nagynénimmel is nagyon jó a kapcsolatom, ugyanezt mondták, hogy ne. Magam kárán tanultam:(

2019. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!