Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, kellemetlen randis sztorik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, kellemetlen randis sztorik?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam a régebbi Ciki randis történeteket. :D Esetleg mostanság valkivel történt valami?Ha van kedved írd meg.
2019. aug. 1. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ez meg regebben volt, 4-5 eve. Egy etteremben ültünk a pasival, beszelgettunk, enni csak en ettem, ami mar eleve valahogy olyan kellemetlen, de mindegy.. egyszer csak megkerdezte mikor csaladrol beszeltunk, hogy ki edesanyam peldakepe. Nem nagyon ertettem, fura kerdesnek talaltam, röviden valaszoltam ra valamit, mire o elkezdett magyarazni, hogy "ah igen Cristiano Ronaldo, o igazi peldakep micsoda test" es meg percekig aradozott Cristiano Ronaldorol, majd igt csend lett es szerintem magatol is rajohetett hogy egy szot sem ejtettem semmilyen Cristianorol :").
2019. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Semmi sem ciki, semmi sem kellemetlen. Voltak ügyetlenkedések a részemről, de ezek hozzátartoznak az élethez. Nem szégyellek semmit. Nincs értelme.
2019. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy olvastad ezt is, bár csak egy kérdésnél írtam le régen, mert nem mostani sztori.

A fiú csak azért találkozott velem, hogy a legjobb barátnőmről áradozzon, hogy mennyire szerelmes belé, és segítsek összehozni őket. Még jobb, hogy hónapokkal előtte még barátnőm írt rá, hogy beszélgessen velem, mert sokat panaszkodok, hogy senkinek se kellek...

2019. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!