Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legkínosabb, legfurább egyéjsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legkínosabb, legfurább egyéjszakás sztorik?

Figyelt kérdés
Amikor az első alkalom olyan rossz hogy már nevetni lehet rajta.😄
2019. máj. 17. 07:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Randiztam egy csajjal, kajáltunk is nálam. Kaja közben neki letört a foga, elkezdett hisztizni, és kért hogy vigyem fogorvoshoz valami ünnepnap. Szentkirályi utca, fél napos program lett volna, 2 órája ismertem a csajt. Ráadásul szakadt az eső is. Kérdeztm fáj is? Nem... csak letört. Ha nem fáj miért hisztizel? Mert letört... elegem lett, elzavartam a francba.
2019. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Konkrétan nem tudom, miért, csak egyszerűen utána elment mindentől a kedvem. Olyan szinten, hogy éjjel 2-kor csuromvizes ruhában, szakadó esőben képes voltam hazaindulni BKV-val a város másik feléből, és visszautasítottam az ajánlatát, hogy hazavigyen.
2019. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Grat. Az hogy ilyen meg nem volt vele, es bepánikolt...
2019. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Nekem volt jópár kalandom, de kínos vagy rossz egyik sem volt. Meg kell válogatni, hogy kivel fekszel le, és akkor nincs gáz.
2019. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nekem olyan volt, hogy tetszett neki nagyon a harisnyám. Felmentünk hozzá, leültem azt mondja tesz fel valami zenét erre visszajött egy harisnyában, hogy olyan rendesnek tűnök csak nem ítélném el emiatt, hogy ő ennyire szereti a harisnyát. Nem voltam olyan rendes eljöttem.


Más férfi, 3hónapig udvarolt majd az ágyban akció elött közölte velem, hogy latex alergiás, különben is hülyeség az óvszer mert egy normális farok 4szer beleférne.... Hát az övé tényleg.

Ezután mondtam szerintem ne erőltessük mert én még nem szedek tablettát. Ekkor rám nézett, hogy ezt az aljasságot nem nézte volna ki belőlem....


Harmadik az 5.randin elsîrta magát egy tóparti sétány után a kocsiban hogy hát ő mégiscsak házas de annyira szép vagyok szopjam már le s ott helyben hátra döntötte az ülésem s máig nemtudom hogy de 5 másodperc alatt megakadt volna d.gni.

Hirtelen csak azt tudtam kinyögni semmi baj,én is házas vagyok holnap szabadul a férjem a börtönből ahová féltékenysége miatt került de a bíró túl elfogult volt a bőrszíne miatt. Mint a villám felöltözött, hazavitte s még puszit se akart adni.😂

2019. máj. 17. 08:29
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

ismerkedtem egy sráccal, csak szex más semmi kapcsolat minden jól alakult, ameddig szobáig nem jutottunk.

Az ő elképzelése, az alszunk egymás mellett volt, amit velem elfelejtett tudatni. Lefeküdt az ágyba, betakarózott mellébújtam, és meg akartam csókolni ő hárított. Kérdeztem mi a baj, erre benyögte, hogy nincs nála gumi, és reméli, hogy nálam sincs mert neki csak reggel van hozzá kedve, most inkább aludjunk.

2019. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Ezek nagyi jo sztorik,kerdezo😂

De ezek meg se tortent szexek, azt hittem az alatti benazas a kérdés..

2019. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Csak szex és más semminek indult..a találkozáskor derült ki, hogy a csaj nem hall jól, tehát bármit kértem az aktus közben, nem hallotta. Egyáltalán nem működött köztünk a kommunikáció. Hozzáteszem, 3szor megdugtam este, utána aludtunk de éjjel arra ébredtem hogy teljes erővel rángatja a farkam.
2019. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A kis mohó😂😂😂
2019. máj. 17. 10:06
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Nekem volt több gáz randim is. De ha konkrétan szexre gondolok akkor ez a legszarabb:

Olyan 21-2 éves voltam, volt egy srác akivel szexkapcsolatom volt, de már honapok óta. Elvoltunk valahol, mármint nem vele, de ő is ott volt a haverokkal. Aztán mikor mentünk volna haza, mondtam h átjön-e vagy én menjek, de nem akart, mert h elég ittas stb. Az egyik haverja meg ugye tette nekem a célzásokat, aki annyira be se jött, de dühből beültem a taxiba és elmentem azzal a haverral hozzá.

Mikor felmentünk a lakására, már nem akartam szexelni vele, mondtam had menjek haza, de bezárta az ajtót, és elkezdett kedvesen győzködni, hogy na ha már idejöttem stb... én meg hiába mondtam hogy menni akarok, nem hagyott, nem volt buta velem, nem ütött meg semmi ilyen. Ittas voltam, mondom feladom, nem is tudtam, mit csináljak, lefeküdtem az ágyra, és ő megdugott, bocs, szebben nem tudom mondani, én meg se mozdultam az aktus alatt. Utána lekísért, hívott taxit, kifizette, hazamentem. Igazából nem erőszakolt meg, de valahogy mégis úgy éreztem, nem is tudom, h tudott úgy szexelni, hogy olyan voltam, mint egy darab fa...

Na ez nagyon gáz, tudom, de hát fiatal és naiv voltam... :(

2019. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!