Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata kulfoldi lanyokkal kapcsolatban randizas teren?

Figyelt kérdés
Melyik orszagokban hogy viszonyulnak a magyarokhoz?
2019. aug. 1. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
elég ostobaság azt gondolni hogy bárhogy viszonyulnak a "magyarokhoz". Inszignifikáns. Az számít te mit teszel le az asztalra. Én diplomataként randiztam és lefeküdtem elég sok ország lányaival, egyiket se érdekelte a magyar háttér, max hogy kaukázusi fehér vagy europai vagyok.
2019. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm most már csak ázsiai lányokkal hajlandó szóba állni (kínai, filippinó, stb.). Náluk a fehér ember az isten, úgyhogy ott nagy dicsőség, ha európaihoz megy hozzá. Viszont attól még ha a férje egy nagy bunkó, akkor teljesen mindegy a származása, ugyanúgy nem lesz jobb élete.


Nekem nőként külföldi barátom van, de ő is európai. Viszont latin-amerikai is volt már. A saját kultúrájából mindenki meg akar tartani valamit, de hogy konkrétan mit és mit nem, az a személyiségétől is függ. Nyilván aki nálunk fejletlenebb országból jön, az itt felemelkedési lehetőséget lát, aki meg jobb helyzetből, az inkább befektetési lehetőséget, könnyű életet keres itt, ahol el tudja költeni az ötször többet erő pénzét, vállalkozni tud, stb.

2019. aug. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lengyel lányok mintha közvetlenebbek lennének....
2019. szept. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugat-európai országokban lenézik a magyarokat, de ettől eltekintve a külföldi lányok általában sokkal nyitottabbak, közvetlenebbek, kevésbé beképzeltek és kevésbé felszínesek, mint a magyar lányok.
2019. szept. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 Ez mitől van igy?
2019. szept. 14. 01:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de ez a tapasztalatom.
2019. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!