Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek közvetlen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek közvetlen vagy hallott tapasztalata légiutaskisérő barátnővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire lehetetlen válallkozás egy ilyen lánnyal kapcsolatot kezdeni vagy fenntartani?
2018. júl. 15. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ne akarj, mert jót nemigen lehet hallani.Azt hiszik, hogy ha belépnek a reptér területére, akkor azt csinálnak amit akarnak, és ott nézhetik a civil társukat hülyének ahogy akarják. Köztudott az ott dolgozó férfiak körében.A hírük szájról-szájra jár.Pedig eleinte igen megjátszák a szűzk.át. Szóval így kezd ezekkel a nőkkel.
2018. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy srácot ismerek, egyel felettem járt gimiben. Ő most pilóta egy lengyel fapados társaságnál. Szinte az összes stewardesst lekúrta már a járatán. Nem a hűség mintapéldái, maradjunk annyiban.
2018. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A Reptér még mindig nagy kupleráj, nem véletlenül az ott dolgozó férfiak inkább kintről házasodnak civilekkel.
2018. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szemelyfuggo. Én is akartam legiutaskisero lenni, bár máshol kötöttem ki, de attól, hogy folyton utaznom kellene, hűséges tudnék maradni a patomhoz. Viszont biztos hogy sok van abból is, aki emellett nem tud vagy nem is akar fenntartani egy épkézláb kapcsolatot, ezért minden pasinak szettarja a lábait.
2018. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

a haverom csaja is légiutas kísérő.

ő a szerda ha jól emlékszem ahogy mesélte a spanom,bár a csaj már össze szeretne költözni vele.

2018. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Ismerek egyet aki reptéren dolgozott.

Hagyjuk inkább...

2018. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is úgy hallottam hogy dugnak fűvel fával.
2018. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dolgoztam en is a repteren, igazat kell adjak a 3-nak, kupleraj az egesz :) de amugy imadtam ott dolgozni :))
2018. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én stewardess vagyok a Lufthansánál, igaz Némwtországban élek és 30 felett vagyok. Hát vannak néha bulik, de nem mindenki "olyan", ezt embere válogatja...
2018. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-esnek van igaza...aki lefekszik mindenkivel,annak mindegy mi a munkája :)
2018. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!