Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket zavarna ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ismerkedésnél, ha egy lányon korábbi falcolásból megmaradt hegek vannak?

Figyelt kérdés
Kb. 14 évesen vagdostam magam, akkor borzalmas családi helyzetem volt, szinte folyamatosan a részeg nevelőapám elők bujkálunk. Akkor kezdtem a vagdosást és nem gondoltam bele, hogy a nyomok megmaradhatnak. Kb. 2 év után befejeztem, de a hegek nem tűnnek el, degig már 18 múltam. Ha ti egy ilyen lánnyal randiznátok, otthagynátok, ha meglátnátok a nyomokat?
2019. aug. 3. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de biztos furcsán néznék egy ideig.

Nem láttam még ilyet senkin

2019. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
79%
Nekem is vannak. De eddig senki nem ítélt el miatta. Nyomós okom volt ra, plusz lelki gyengeseg. Elmagyarázom, megértik a nehéz helyzetet és tovább lépünk. 15 voltam mikor vagdostam magam és most 24 vagyok. A kapcsolataimra semmiylen befolyással nem volt.
2019. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
61%
2019. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván. Úgy gondolnám, gyenge idegzetű és/vagy pszichológiai problémáktól szenvedő nő az illető.
2019. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Ha megtudnám az okát, inkább igyekeznék még több szeretetet adni.
2019. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, zavarna.
2019. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a személyisége.
2019. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a csuklomon vannak. Mar nem annyira látszanak. 10 eve kb. En el is mondtam, azoknak akikkel egyutt voltam/vagyok. De nem ítéltek el
2019. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is elmondtam a páromnak, azt mondta megérti és a lényeg az, hogy most nem csinálom. Rettenetes családi helyzetem volt és vagdostam magam és evészavarom is volt. Azt mondta nem ettől leszek rosszabb ember. Szóval van aki nem ítél el emiatt ha látszik hogy meggyógyultál és megerősödtél.
2019. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ötös, respect neked!!!!
2019. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!