Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak titeket ez zavarna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket ez zavarna az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Hogy az adott nő 1 hete szakított a barátjával, de úgy van vele, hogy az élet megy tovább ezért nem akar hónapokig parlagon maradni. Nem szeretném füllentéssel kezdeni az egészet, hogy azt mondom pl. 1 hónapja lett vége, vagy várjak addig, hogy ne gondoljon rosszra?
2019. júl. 17. 21:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak mert általában az első top 5 kérdésbe benne van, hogy mióta vagy egyedül.
2019. júl. 17. 21:45
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Abban az estben zavaró, ha még nem vagy túl rajta. És talán kapcsolatfüggőséget feltételez ha 1 hónap múlva már másik kapcsolatot akarsz.

Ezek a tipusú nők szoktak visszajárogatni az exhez.

Ezért.

2019. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jegelt a pontos dátumot.


"Nem mostanában" vagy valami hasonló ködölős szöveg..

2019. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, hogy mennyi ideje. Ez nekem teljesen mindegy. A szakítás oka érdekelne igazából. De az is csak azért, hogy a nő volt-e a hunyó a kapcsolatban, vagy a pasi. Egyébként 1 hónap se sok idő. Valaki fél év alatt se heveri ki, sőt évek alatt se. Attól függ, mennyire voltak mélyek az érzelmek.
2019. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
56%
#cock caroussel
2019. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy újabb kapcsolatfüggő. Soha nem fogom megérteni ennek a lényegét. "Ne maradjak parlagon". Jesszus...
2019. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem minek kell hónapokig sebet nyalogatni. Nyilván van olyan is... én is átéltem már, de azért nem minden esetben szükséges.
2019. júl. 17. 22:17
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Sérült árút is lehet végülis használni.

32/f

2019. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy jöttem össze a jelenlegi barátnőmmel, hogy ő 9 nappal korábban szakított az előző barátjával, de már hónapok óta haldoklott a kapcsolatuk. Nem ezen múlik. Nekem volt olyan kapcsolatom, amit 2 évbe telt kiheverni.
2019. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég gáz, bocs.

- kapcsolatfüggő vagy

- elvagy egy kapcsolatban mély érzelmek nélkül is (mert azt tovább tartana kiheverni)

- vagy még a sebeidet nyalogatod és szamár kell a ló helyett.

2019. júl. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!