Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen hibákat követhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen hibákat követhet el egy srác az első beszélgetések ( akár netes ) alkalmával, amivel elriaszthatja a csajt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 02:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs kecskéje, és MTZ helyett BMW-vel jár a diszkóba.
2019. aug. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Bármilyen, akármilyen, nyílt vagy burkolt megjegyzés, ami kettős mércére utal. Na én olyankor elköszöngettem...
2019. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

"- Csá

-Helló.

- Micsi?

- Facebookozok.

- Az lyó. hogy vagyol?

- Kösz, jól.

- laz jó.

...

...

- dugunk? Sex? meséjj 1 perverz storit. Fotótt kűdessz?"

2019. aug. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Randin: politizál, túl sokat beszél magáról, családjáról, fontosítja magának hogy hol olcsóbb 50 forintal egy üdítő, de meg akar hívni.

Szexről, exről durván beszél, utóbbiról sokat.

Megjegyzést tesz rám közvetlenül vagy közvetetten,ami félig meddig sértő, de persze sértésnek szánja.

2019. aug. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Rossz a helyesírása.


Felhozza a szex témát.


Az exeiről beszél.


Depizik.


Politizál.


Esküvőről, gyerekekről beszél.

2019. aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Számomra érdektelen téma hosszas fejtegetésébe kezd.

Rám zúdítja az életét/problémáit kéretlenül.

Kedvencem: "olyan okosnak tűnsz".

Nem engem akar megismerni, hanem én vagyok a százegyedik akivel hátha alapon próbál valamit összehozni.

2019. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem engem akar megiymerni, hanem a saját volt gondjaival áll elő, hátha majd itt jobb lesz alapon és sikerrel jár...

A kétértelmű dolgok, most vagy konkrétan megmondja legyen az akármilyen hatással vagy sehogy

2019. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Elso talalkozas volt

-eldobta a szemetet, ahelyett, hogy vart volna addig amig egy kukahoz erunk

-rogton el kezdett taperolni, gondolom lelkes volt, hogy vegre valaki talalkozik vele, es ezert nem vette eszre, hogy mennyire kenyelmetlenul ereztem magam, meg azok utan se, hogy mondtam neki, hogy hagyja abba, mert azt hitte, hogy csak keretem magam.

-rogton terveket kezdett szovogetni, mit csinalunk, hova megyunk, hogy tudna nekem uj alberletet szerezni (eppen koltozofelben voltam)

2019. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

na igen nem gondoltam volna hogy ilyen sok a hülye... :O most nagyon meglepődtem pedig nem vagyok az a nagy nő faló én sem :S


azzal egyet tudok érteni hogy

politika

saját magad

és szex + ex nem jók


amik jók (szerintem)

a hobbik

szabadidők

ételek/főzés én pl szeretek főzni

zene

állatok

divat

filmek

munka hogy ki mit csinál mit akar majd csinálni (azaz nem az hogy most mennyi a nettó kereseted...)


a többi az szövegkörnyezettől függ


pl el akartok menni egy étterembe és te elmondod hogy tudsz egy jó helyet ahol nagyon jó olasz ételek vannak


ja meg annyi hogy nem kell félni a néma csendtől a lényeg hogy nem szabad erőltetni


és amik + pontot érnek!

kinyitod az ajtót neki lehúzod a széket neki leveszed a kabátját értelemszerűen hűvösebb időkben nem vagy tolakodó nem rontasz bele a magánéletébe és nem csapod ki neki a saját életedet!

2019. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Exek, szex, gyerektéma
2019. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!