Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, kizáró ok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kizáró ok lenne ismerkedésnél, ha a nő élete első szerelme egy félig arab srác volt?

Figyelt kérdés

Nem feküdtek le, csak csók, több éves dráma, csiki-csukizás volt 16-19 évesen.


Ha kizáró ok, akkor miért?


2019. máj. 1. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

"több éves dráma, csiki-csukizás volt"

Engem inkább ez irritálna. Nem szeretem a drámázásokat meg fölös nyűglődést.

2019. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Még nem tanultad meg hogy nem kell nekik mindenről tudni?
2019. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Engem pont nem érdekel amíg nem kezd el bezzegelni hogy a nem tudom melyik exének a kreol bőrén mennyire szépen csillogott a napolaj....
2019. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem, 26 éves vagyok már, nem tini, mint akkor.
2019. máj. 1. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nálam egy olyan férfi lenne kizárva, aki emiatt megvetne vagy bármi ilyesmi. Mi köze van bárkinek is ahhoz, hogy kivel voltam előtte? Vagy elfogadja a múltam és én is az övét, vagy ott az ajtó. Nehogymár emiatt rosszul érezd magad, én kimondottan büszke is vagyok arra, hogy külföldi barátaim is voltak, legalább a legtöbb magyarral ellentétben beszélek idegen nyelvet :D
2019. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A külső ellentéte az arab kinézetnek. A habitusom ellentéte az arab mentalitásnak. Így az olyan nőknél, akiknek az arabok jönnek be, ZÉRÓ esélyem van, és fordítva. Egyszerűen tökéletes ellentétek lennénk, így még egy 5 másodperces beszélgetésig sem jutnánk el.
2019. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Még nem tanultad meg hogy nem kell nekik mindenről tudni?"


na igen, ezért bíznak bennetek annyira a férfiak, és szoroznak fel mindent öttel, amit bevallotok

2019. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!