Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet valódi szerelem amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valódi szerelem amit egy híresség iránt érzek?

Figyelt kérdés
Öt éve tart. Nem olyan mint a rajongás. Sokszor utálom őt. Mégis egész nap rá gondolok. Pont úgy érzem magam vele kapcsolatban mintha igazi szerelem lenne. Szerintetek ez igazi szerelem?
2019. aug. 4. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered személyesen jól, akkor csak a gondolataidat vetíted ki rá, ez semmiképpen nem szerelem.
2019. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én is hasonlóan szenvedek egy éve már egy híresség miatt. Fogalmam sincs mi ez. Szerintem szeretethiányunk van, és belevetítjük a vágyainkat.
2019. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

jah, ez valami hiány..nincs senki a közeletekben?

NEm gondoltatok szakember segítségére?Én ismerőssel vagyok így, én akarok egy pszichológust, hogy túllépjek

2019. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyesmi tinikorban rendben van, de felnőttként elég gáz. Menj pszichológushoz vagy keress párt.
2019. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Erotománia. Gyakori, nőknél gyakoribb.


És nem szerelem, hanem egy kis pszichológiai probléma. Máshol van a gond, ez csak egy tünet.

2019. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ezt tuti nem ide szántad...
2019. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

lehet mivel maga a szerelem egy olyan érzés ami hirtelen heves fellángolást vált ki egy olyan ember iránt akit még nem vagy alig ismerünk! teljesen normális... a beteljesült,- és viszonzott szerelem az meg már teljesen más!


esetleg szabad kérdeznem hogy ő most magyar híresség vagy európai, esetleg amerikai vagy... ázsiai?

2019. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eurázsiai konkrétan :D
2019. aug. 4. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam mar szerelmes könyv- meg videojáték karakterbe is, ez amolyan kötelező fangirl-dolog. Azért évekig nem tartott, mindig jött újabb :D
2019. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Régen én is váltogattam a kedvenceimet, sok ilyen futó "szerelmem" volt, de ez most valami más. Őrület és egyre jobban szenvedek tőle hogy ha nem láthatom és hogy sosem lehetek vele.
2019. aug. 4. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!