Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha találkoztam egy pasival az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkoztam egy pasival az egyik nap egy rövid időre (első találkozás), s másnap nem keres, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig beszélgettünk, majd egyik nap egy órácskára összefutottunk. Minden jól ment, majd búcsúzásnál megbeszéltünk még egy napot. Másnap nem írt, nem keresett. Ő amúgy nem egy telefonon logó típus, s biztos dolgozik, de az én írásomra nem reagál, viszont látta.

36/F , 27/L



2019. aug. 6. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Várjál még egy kicsit, lehet hogy dolgoznia kell.

HA este sem válaszol,akkor nem voltál számára meggyőző!!!!

42F

2019. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem sok jót jelent.
2019. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha látta és nem reagál, akkor valószínűleg felejtős a téma. Illetve azt akarja hogy elérhetetlennek tűnjön a számodra és majd 2-3 nap múlva válaszol.
2019. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem akar veled találkozni többet. Azt a másik napot mikorra beszéltétek meg?
2019. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha látta és utána sem reagált, akkor tényleg ennyi.
2019. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!