Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek az alábbi videóról ahol egy kreolosabb bőrű srác próbál ismerkedni így fehér csajjal?

Figyelt kérdés

A vártak szerint a lány elküldi, de aztán :


[link]


2019. aug. 7. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Tök mindegy, hogy hogy néz ki, ha tudtára adom, hogy most túlságosan is belepofátlankodott az aurámba, akkor húzzon arrébb a bélbe. Rühellem, ha valaki ilyen szinten rámenős.


Én biztos be nem pattantam volna a kocsiba így elsőre.


Na, faxa kis imázs építő Kelet-Európának, az biztos :DDDDDDD Nem mintha nem lenne ez a térség hullára lenézve így is.


Meg úgy cakumpakk a női nemnek.

2019. aug. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nemreg adtam ki egy szobat egy lengyel 25 eves lanynak augusztus vegeig.

Kideritettem,h meg angolul se beszel es mk dig otthon van. Szoval nem irodai munkat vegez,hanem prosti.

A tavaji orosz lany is prosti volt ,aki nyaron berelt.


Ennyit Keleteuroparol.

2019. aug. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Meg szerencse hogy nem keleten vagyunk! Agyfaszt kapnek :D
2019. aug. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Mi legyen a véleményem egy megrendezett videóról?

Ha azt mondjuk, nem vagyunk ilyenek, és nem minden nő ilyen, úgysem hiszitek el...

2019. aug. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Oké, és?

Semmi köze hozzám a dolognak. Pláne, hogy borzasztó megrendezettnek tűnik.

2019. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Na ja, csak Magyarország erősen kelet-európai mentalitású és nem véletlen vesznek egy kalap alá a lengyelekkel és litvánokkal
2019. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!