Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok egy nővel már napok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy nővel már napok óta, nyit felém de mi a baj?

Figyelt kérdés

Rendszeresen kihívom, akkor egyből jön, keresi a társaságom, látom jól elvan velem. Elbeszélgetünk szinte mindenről, de én többet szeretnék tőle.

Puszi az mindig van, de ha csókra kerül a sor akkor nem akarja.

Simogatni hadja magát, odabújik mellém.

Régen volt neki párkapcsolata, lehet időre van szüksége?

Biztos lesz több is ebből mint a puszi mert tervezget velem, csinál programokat. Én vagyok ennyire türelmetlen?



2019. aug. 8. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Te vagy türelmetlen. Inkább örülj, hogy nem egy könnyen kapható lotyó.
2019. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Akkor várok vele.
2019. aug. 8. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi lassú víz partot mos ne erőltesd kis türelem és zsákolhatsz tesó.
2019. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Hany eves a no, miota randiztok?

Es bocsi, hogy ezt igy megkerdem, de nem lehet, hogy szajszagod van?

2019. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sokat számít, milyen a szád állapota, ahogy wc-t sem nyal meg az ember.
2019. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként én is voltam így, most 20 felett az ismerőseim egy része még mindig ilyen helyzeteket hoz össze. Az ilyen dolgoknak mindig koppanás volt a vége. Ilyen helyzetekben a lányok szimplán pótlékot vagy unaloműzést keresnek, aztán ha jön egy tényleg lehengerlő férfi, akkor azt választják.
2019. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!