Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Max hanyadik randin legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Max hanyadik randin legyen csók, hogy a csaj ne kezdjen kételkedni?

Figyelt kérdés

Jó pár esetről hallottam hogyha sokadik randin sincsen csók,akkor azt hiszik,hogy a pasi csak barátkozni akar.

Max hanyadik randin legyen csók?



2019. aug. 8. 13:25
 1/9 SHARON TATE ***** válasza:
80%
Az elsőn - másodikon.
2019. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs szabály.

Mióta ismeritek egymást, mennyire.

Érezni kell a megfelelő pillanatot.

2019. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az elsőn semmiféleképpen se, a harmadik vagy legkésőbb a negyedik randin illik megejteni.
2019. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Elsőn azonnal. Aki mást mond hazudik, vagy amatőr.
2019. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Másodikon vagy harmadikon szerintem, de fontos, hogy előtte máshogyan is jelezd neki, hogy tetszik: ölelések, kezének olykor megfogása, puszik arcra, arc simogatás. Fontos az is is, hogy a csók egy kicsit csendesebb helyen legyen, egy parkban, természetben inkább, mintsem forgalmas utcán vagy amerre sokan járnak :).34N.

Első randi után két-három órával fontos egy rövid sms küldése is: "Nagyon kedves vagy, köszönöm a randit.", "Kellemes társaság vagy, jó volt beszélgetni.", stb. :).

2019. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM lehet erre így választ adni.

Barátnőm úgy van vele, hogy ha 2.-3. randin nincs csók, akkor veszett ügy.

Én meg úgy vagyok vele, hogy ha nem ismerek valakit 1 éve legalább, akkor inkább semmilyen formában ne érjen hozzám.

Honnan kellene tudni, hogy a kiszemeltednek mi jön be?

2019. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelni kell a nőt. Mindig vannak jelek, hogy kívánja.
2019. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha kétértelmű jeleket küld? Látom, hogy szeretné, de mégis elhúzódik, fél.
2019. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Érezni kell az összhangot, adja magát. Nem kell letámadni. Jókat írtak előttem is. Szal, amikor már annyira 'egyre rezdül a lelketek'. Akkor van ott az ideje, amikor már tökre össze vagytok hangolódva,és már azonos hullámhosszon vagytok, és már összeolvad a lelketek és már jönne magától az a csók. Énszeirntmem akkor.
2019. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!