Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék flegma stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék flegma stílusú, de belül érzékeny lelkű lányt?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a női tükörképemet keresem, mert hosszútávon csak egy ilyen lánnyal jönnék ki. Nekem ugyanis van egy elég nyers, flegma stílusom, így aki csak felszínesen ismer, azt gondolhatja, hogy egy suttyó vagyok, de belül nagyon mély érzéseim vannak csak nem mutatom ki(akárkinek).

Olyan lány jönne be, aki vevő a poénjaimra, és élvezi a kölcsönös flegma beszólogatást és oltogatást , ugyanakkor lehet vele komoly dolgokról is beszélgetni és érzékeny jószívű ember.

Nagyon ritkán találkozom ilyen lánnyal. Eddig 3hoz volt szerencsém, az egyik foglalt volt,a másik leszbikus , a harmadik pedig örök szingli,aki senkivel sem akar kapcsolatot.


2019. aug. 8. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyen vagyok csajban (23) de lehet, hogy nálad enyhébben tolom. Sokat trollkodok, beszólok viccből. De amúgy exem sem és jelenlegi barátom sem ilyen mint én. És túl érzékeny vagyok, nem is szeretném, hogy ilyenek legyenek. Elég, ha egyikünk tüskés, és az is csak poénból. Bár a baratom egyben legjobb barát is, mégsem a havert akarom látni benne, hanem a férfit, aki védelmez, nem pedig bánt. Valakit, aki viszont elég erős ahhoz, hogy meg se kottyanjon neki az állandó beszólogatás. A barátom ilyen.
2019. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A flegma lányok klubjában.
2019. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bárhol lehetnek ilyen nők! Ismerkedj! Ennyi a titok! Akkor kiderül majd a csaj számára hogy milyen a személyiséged. Ez meg vagy bejön neki, vagy nem! Hány éves vagy?
2019. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!