Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Csak én tapasztalom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Csak én tapasztalom ezt a férfiaktól? Ez anyagiasság?

Figyelt kérdés
Aki tehetősebb egy kicsit szent meggyőződése h a csaj a pénzéért van vele és úgy félti mintha a nő minden áron ki akarná fosztani.
2019. aug. 10. 13:41
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Lemaradt, hogy egy nő már el sem várhatja, hogy elvigye fagyizni, moziba, kisebb kiruccanásra, mert anyagias?

Nem pályakezdő fiúkra gondolok, hanem olyanra aki már 10 éve dolgozik és nincs se kutyája se macskája.

2019. aug. 10. 13:46
 2/25 anonim ***** válasza:
38%

Nőként válaszolok... Nem, nem várhatja el, hogy elvigye ide-oda. Ez tipikus gold digger hozzáállás. EGYÜTT megyünk EGYÜTT fizetjük. Akinek ez nem magától értetődő és eszében sincs anyagilag beleadni ezekbe arról teljesen jogosan feltételezi a férfi, hogy a pénzére megy.

Ez a 21. század. Mi nők is ugyan úgy dolgozunk, simán lehet annyi jövedelmünk mint bármelyik férfinak. Aki ezek után elvárja, hogy utaztassa a párja úgy, hogy ő maga semmit nem ad bele az valóban aranyásó.

2019. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

Életemben egyszer randizgattam kimondottan jómódú pasival, neki az volt a természetes, hogy a tenyerén hordoz. Viszonylag friss kapcsolatban már wellnessezni vitt, vacsorázni gyakorlatilag minden randin és még lehetne sorolni. Nekem volt már kellemetlen, pl. volt olyan, hogy beültünk vacsorázni, de már a rendelésnél szólt, hogy ő nem éhes, de én azért csak egyek, természetesen fizeti...

Próbáltam azzal viszonozni, hogy vettem neki ajándékokat, olyasmit, amiről tudtam, hogy vágyik rá... de ez is melléfogásnak bizonyult, mert pl. megjelent a kedvenc írójának az új könyve, azonnal megvettem, vittem lelkendezve... erre kiderült, hogy már ő is megvette magának.

Én nem éreztem magam jól ebben a kapcsolatban, de más miatt sem, szóval nem lett tartós. De a lényeg, hogy nekem pont nem ez volt a tapasztalatom, inkább az, hogy az anyagi lehetőségeivel mintha próbált volna folyamatosan lenyűgözni, vagy egész egyszerűen csak ez volt neki természetes...

2019. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

"EGYÜTT megyünk EGYÜTT fizetjük."

Na nekem pont ezért nem volt jó érzés, mert azt az életmódot, amit a pasi igényelt, én nem tudtam volna finanszírozni, a saját részemet sem! Hasonló anyagi helyzetű férfinál ez nem gond, mert hasonló az igényszintünk is. De akinek olyan az életmódja, hogy mindenhova taxival jár a városban, minden nap (sokcsillagos) étteremben eszik, havonta többször elmegy egy többnapos kiruccanásra valami vidéki szállodába... azzal én nem tudok lépést tartani. Ő viszont igényli, nem fog a kedvemért olcsóbb helyekre menni, mert én csak azt tudom finanszírozni...

Első pillanattól egyértelművé tette a pasi, hogy mindent ő fizet, neki ez így természetes. A legeslegelső randinkon pl. egy luxus étterembe vitt, és közölte, hogy ne érezzem emiatt rosszul magam, mert ő most tulajdonképpen teszteli az éttermet, hogy el tud-e jönni ide fontos ügyfelekkel is, amúgy is majd leírja az adójából.

2019. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Főleg, mikor keres 2-300 ezret :D :D
2019. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy belegondolva, több barátnőm is volt jómódú pasikkal, és náluk is hasonló dolgokat tapasztaltam, az ilyen férfiaknak tényleg természetes, hogy mindent fizetnek a párjuknak, komoly kapcsolatban még többet (lakhatást, öltözködést, stb.).

Szóval szerintem aki centizget, az nem tehetős, max. eljátssza, hogy az...

2019. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazán értem az ilyen jellegű kérdéseket. Bepróbálkoztál pár idősebb pénzes férfinál, akinek se kutyája, se macskája (de neked pont ők jöttek be) és nem vittek el fagyizni vagy mi? :D
2019. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
5%

"el sem várhatja..."


Jól látod, nem lehet ilyen elvárásod. Együtt megyünk ide-oda, nem pedig téged visznek. Miért gondolod, hogy neked jár valami, csak amiért időt töltesz a másikkal? Az ő ideje ugyanolyan értékes, mint a tied; mert, ha nem, akkor ez nem két egyenlő ember kapcsolata.

Ha szeretnélek, akkor meghívlak ide-oda, de ez szívesség, nem pedig alap.


F

2019. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

úgy gondolom h ha már gazdag akkor férjen bele egy mozi vagy fagyi

ez még nem lehúzás és mivel neki kvázi fillérek így inkább egy gesztus a nő felé


de ez ne elvárás legyen egyik oldalról sem, hanem csak az h kedves vagyok a másikkal

értem én h vannak lehúzós nők de nem mind olyan és aki nem azzal lehet kedvesnek lenni.

a nő majd máshogy adja vissza ezt a gesztust

pl a szex másnapján reggelit készít neki vagy más módon :)

2019. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%

"a nő majd máshogy adja vissza ezt a gesztust"


Nem, én is ugyanúgy pénzben akarom. Nekem ez nem fair, hogy a pasi azzal nyűgöz le, hogy fizet egy szolgáltatásért, nekem meg nyújtanom kell egy szolgáltatást.

2019. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!