Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik mi jut eszetekbe egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mi jut eszetekbe egy olyan nőről aki mondjuk márkás drága táskát hord (pl Michael Kors)?

Figyelt kérdés
Tudjátok a sminkelt, drága táskás nőkre gondolok. Nem gondoljátok őket anyagiasnak? Csak mert egy ilyen táska egy havi fizetés. (nem vagyok irigy mielőtt valaki ezt mondaná, nekem is van, de ritkán használom)

2017. máj. 26. 18:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani de a legtöbb férfi, köztük én is, magasról tesz arra, hogy milyen márkájú táskád van. Nem is értek hozzá, nem tudom mi mennyi és nem tudom megállapítani hogy milyen márka, de lehet nem is hallottam még arról a márkáról, amelyen táskátok van.
2017. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem értenek a női márkákhoz, csak a Victoria Secret-et ismerik max, mert abban fehérneműs álomnők vannak. :D
2017. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Volt is erről egy cikk valamelyik női magazinban, hogy a táska az utolsó dolog, amit a férfiak szemügyre vesznek egy nő megjelenésén. :D
2017. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Ez a név nekem nem mond semmit, valami vutton névre emlékszem, hogy ilyen volt vagy van, mert egy időben mindenki arról beszélt. Engem a nőkben nem a táskájuk érdekel... Amúgy meg ha netán megtudnám hogy mennyi pénzbe került az a táska, akkor kissé szánakozva néznék rá, illetve szánakozva gondolnék arra a férfira, akinek a pénzén vette...
2017. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdekel a táska, a csaj érdekel, legyen szép arca, vékony teste, formás melle-segge. Meg legyen normális. Az meg hogy márkás a táskája teljesen hidegen hagy, nem értek hozzá-nem érdekel. Michael kors most hallom ezt a márkanevet először.
2017. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Férfiként az összképet nézem,hiába a drága holmi ha nem tudja hordani,vagy nem is áll jó neki.

Egy egyszerű egyben ruha,vagy szoknya blúz szandival.


Nő legyen mellettem,nincs is több hozzáfűzni valóm.

2017. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. máj. 26. 18:57
 8/32 Költőnő? ***** válasza:
Mk táska egy havi fizetés...??? Hát nem. És ráadásul még ízléstelen is.
2017. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
hat azert 400-600 dollár itthon eleg nagy szó.
2017. máj. 26. 19:33
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
O. Te drága #4: miből gondolod, hogy nem a saját penzen vette? Szánalmas vagy.
2017. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!