Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak fontos a magasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak fontos a magasság, de az miért nem érdeklo őket, hogy a pasi erős legyen?

Figyelt kérdés
Magasságban mérik a férfiasságot.Szerintem célszerűbb lenne erőben mérni.

2019. aug. 10. 14:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%

Ha azt mondom, hogy elvárom a páromtól, hogy egészséges mozgásban gazdag életmódot folytasson, akkor most újat mondtam neked?


(Ergó, tehát aki mozog, sportol, az fizikálisan is erős.)

2019. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Nem.Aki sportol,mozog a legtöbb gyenge.Én megszállottan edzettem,volt hogy hányásig,többször áttörtem a saját korlátaimat és fizikálisan én lettem a legerősebb az egész városban.A térdem is szétszakadt egyszer,de a fájdalom ellenére is végzcsináltam a teljes edzést.

Mégis azt mondják rám,hogy nem vagyok férfi,mert csak 165 cm vagyok

2019. aug. 10. 14:57
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom te összejössz minden jöttment csajjal, csakhogy lyukba legyen a f..rkad, ugye?

Ja, vagy neked, nektek lehetnek elvárásaitok, de a nőknek meg nem?

Vagy, ha mindenkinek lehet, akkor miért akadsz fenn, ha elutasítanak téged a magasságod miatt?

2019. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Mert én vagyok a legerősebb engem kéne választaniuk a magasak helyett
2019. aug. 10. 15:01
 5/33 anonim ***** válasza:
88%

Szánalmas egoista p..cs vagy. És még te csodálkozol azon, hogy elutasítanak téged?

Tudod, semmit se érsz a fizikális erősségeddel, ha pl. értelmi és érzelmi intelligenciád a béka s..gge alatt van.

2019. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Noren1989 ***** válasza:
XDDD, ennyire kisebbségérzetes faszit se làttam még.
2019. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
Majd mi eldontjuk, hogy kit választunk.
2019. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Te vagy megint az az idióta, aki tönkre teszi magát edzés címén?

Hát agyban nem vagy erős, és az sokkal fontosabb lenne.

2019. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
Egy Napóleon-komplexusos fickó nyilván nem lesz olyan vonzó, mint egy magasabb aki mindenféle komplexustól mentesen lazán viselkedik és csak jót röhög az ilyen alakokon, mint te aki tönkrebassza magát. Sok alacsony, nem kigyurt, vékony csavonak van jó nője, jellemzően hasonlóan alacsony lányok akikből Dunát lehetne rekeszteni. Lazanak kéne lenni, meg elfogadni magad olyannak, mint amilyen vagy, egy hamis képet mutatsz magadról valsze ami nem te vagy.
2019. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

Jujj. Ez az a tipikus kis alacsony izompólós kopasz típus.

Ne aggódj pali, máshol van a baj.

2019. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!