Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért furcsálljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért furcsálljátok, hogy mi pasik azt hisszük, hogy a magasság a nagyon fontos?

Figyelt kérdés

nemegyszer jönnek itt a lányok, hogy "miért hiszik a pasik, hogy a magasság ennyire fontos???"


akkor a válasz: túrjatok fel egy "randivonal" találati listát. Minden másodiknál a "minimális magasság: 180 cm" van kint - még az ilyen 160-as lányoknál is.


2016. nov. 6. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még sosem láttam itt ilyen kérdést, mint amire hivatkozol. Szerintem a legkülönlegesebb esetekben van olyan lány, akinek ez őszintén megfordul a fejében, de az biztos, hogy a legtöbben egyértelműen tudjuk, hogy miért vannak az alacsony férfiaknak egzisztenciális krízisei, és miért paráznak sokan azon, hogy x magasság megfelelő-e. Legalábbis, én abszolút megértem az aggodalmat. Azt nem hiszem, hogy a 180 centi minimum ténylegesen valós elvárás lenne mindenkinél, aki ezt jelzi a randivonalon (ha szükséges lenne kitölteni egy ilyen mezőt, én is ezt írnám, de ha valaki 170 centi magas és egyébként szimpi, csak emiatt hülye lennék elküldeni), de azt el tudom képzelni, hogy a "nálam legyen magasabb" elv az tényleg működik a legtöbbeknél.
2016. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Engem azért lep meg, mert bár tényleg a magas pasik tetszenek, ők csak a tévében léteznek. Az egész város tele van nagyon pici férfiakkal.


Ezt 157 centis nőként mondom, szemmagasságban vannak velem. Megkérdeztem apámat, ő 186 cm, és ő is azt mondta, hogy nagyon ritkán lát magas férfit.


És a legtöbb ilyen pici pasit vele egymagas nővel látom, tehát nem akadály.

2016. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: 185 vagyok, és azért elég sok velem egy magas férfivel dolgozom. Kb a fele legalább 180 a társaságnak.


Egyébként én nem tapasztalom ezt a hatalmas magas pasi fétist a nők részéről, leszámítva 1-2 tényleg magas nőt

2016. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én lányként vagyok 180 cm,úgyhogy nálam igenis fontos a magasság a pasinál..

egyszer randiztam egy sráccal,aki a neten azt írta 180 valahány centi. hát élőben meg egy fejjel alacsonyabb volt mint én.. nekem fontos,hogy legalább akkora legyen,mint én.

de alacsonyabb barátnőimtől meg azt is hallom,hogy legalább annyival legyen magasabb a pasi,hogy magassarkút is fel tudjanak venni anélkül,hogy magasabbak lennének a pasinál.. magyarul egy 160centis lány még fel tudjon venni egy 10-15 centis magassarkút,anélkül,hogy ő legyen a magasabb.

2016. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyszer randiztam egy lánnyal, aki azt monda, hogy 180 centis, és fél fejjel magasabb volt az én kb 183-185-nél :) Szóval nem csak a férfiak csalnak felfelé, de a nők i s lefelé :P



Egyébként nem értem ezt az állandó magassarkú mániát. A párjaim 80%-a gyakorlatilag sosem hordott magassarkút, bár mellettem akár 20 centiset is felvehettek volna.

2016. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem furcsállom, láttam egy sereg - diplomás, 30 körüli- nőt erről beszélgetni, sikongtak hogy magas férfi kell.


A legkisebb töltött galambnak is, mondván dömpernek érzi magát kisebb férfiak mellett.


Engem is megdöbbentett egyébként ez a magasságmánia.



N32

2016. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A legkisebb töltött galambnak is, mondván dömpernek érzi magát kisebb férfiak mellett"


Ezt az indokot még nem hallottam :) Bár van benne valami.

2016. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem furcsállom, nekem fontos, hogy ne 160 centis párom legyen

eddig nem volt gond, hogy csak a magas pasik iránt érdeklődtem

2016. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"A legkisebb töltött galambnak is, mondván dömpernek érzi magát kisebb férfiak mellett"


"Ezt az indokot még nem hallottam :) Bár van benne valami."


ezt már hallottam énis! Szegény lányka, 160 cm és 90 kiló. Inkább nem fogy le, hanem megemeli a mércét.

2016. nov. 6. 20:40
 10/12 anonim ***** válasza:
oké, de én 185cm vagyok, sportos alkattal (nem kigyúrt, mást sportolok), és szerintem mellettem egy 160/90-es lány is molettnek látszana. Szóval ha nem talál valami 110 kilós hegyet, akkor mindegy. De lehet, hogy rosszul látom.
2016. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!