Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a netről megbeszéltem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a netről megbeszéltem hogy találkozok egy csajjal, mit vegyek neki? Csak úgy találkozunk. Es ha en tobbet akarnek

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Előbb legyen meg a tali. A legtöbben el sem mennek... Majd másodjára
2019. aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy csokoládé pl sosem árt, bár ilyenkor lehet, lekvár lesz belőle.

Én vettem már likőrt is. :)

2019. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én általában ha ismerkedek és érdekel is az adott lány, akkor csak kiszoktam szimatolni az ízlését (mind édesség, mind divat, minden téren... pont emiatt tudtam, hogy vonzónak találja ha egy pasi inget visel, ezért úgy is öltöztem stb), és olyankor tudom mivel tudom meglepni. :) Bár első találkozáskor elegendő lesz ha elegánsan, mégsem kirivóan (nem kell öltönybe menned) beöltözöl, aztán beültök valahová ahol a kiadást te rendezed. Mindenképp olyan helyet válassz ahol lehet is dumálgatni, így egy hangos helyre nem célszerű beülni.
2019. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ultra kellemetlen, mikor a csaj szeretne őszinte lenni, és megmondani, hogy nem lesz több találkozó, de nem tudja, mert akitől ajándékot kap az ember, azt mégse dobja.
2019. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Tiszta gáz, amikor találkozol valakivel, és ő ajándékot ad, azt hiszi, ezzel meg tud vásárolni.

Ha szimpatikus az illető, akkor így is-úgy is találkozni fogok vele még egyszer, ha pedig nem, akkor nem fog lekenyerezni semmilyen ajándékkal. Csak magát égeti le.

2019. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ajándékot viszel, határozottan több esélyed van a csajnál. Az már nem annyira számít, hogy mit veszel neki, csak az értéke. Minél drágább, annál jobb.
2019. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En az ajandektol pont kevesbe vonzodok egy ferfihez, mert ugy erzem ezzel akar valamit kompenzalni. Ahogy korabban irtak, ha szimpi vagy ajandek nelkul is az leszel.
2019. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Virág vagy csoki pl?

És ha adok neki pénzt?

2019. aug. 12. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!