Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azzal inditanék 30 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azzal inditanék 30 feletti nőknél, hogy szeretek főzni, mosni, takaritani, minden reggel olvasok, bármiről lehet velem beszélgetni, rendben vagyok lelkileg és hosszútávon jó társ (aság) vagyok, akkor gyakorlatilag nagy körben főnyeremény vagyok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 10:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Igen.....ha gyakorlatban is így nyomod :)
2019. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Aztán megnéznék, hogy állsz anyagilag és milyen a kinézeted, majd az alapján döntenének.
2019. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Barnabas333 ***** válasza:
43%
Ha élőben szóban mondod lehet, de társkeresőre ezt ki ne írd...42F
2019. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Ezeket az 50 feletti bejárónő is tudja.
2019. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#2 a kinézetem miatt állnak szóba velem elsősorban :D

Anyagiak majd akk számitsanak ha kiderült, van-e dolgunk egymással. Addig a személyes értékeken legyen a hangsúly. Engem sem a pénze érdekel, hanem hogy mennyire nő.

2019. aug. 12. 10:46
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Szóval jó a kinézeted és nyerő a személyiséged, mégis itt teszed fel a kérdést, hogy főnyeremény vagy e?
2019. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ha legalább 16 centis a péniszed.
2019. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha lelkileg rendben lennél nem itt várnál pozitív reakciókra. Mert nyilván ezért tetted fel a kérdést.
2019. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Papíron igen.


Mikor 35 évesen egyedül maradtam, akkor az ismerős csajok sirámai alapján úgy gondoltam főnyeremény vagyok, könnyű lesz ismerkedni.


- van normális, jól fizető munkám, normális karrierem, lakásom, kocsim (mert ugye mennyi az ingyenélő, mamahoteles pasas)


- van hobbim, lehet velem beszélni könyvről, elmenni színházba (egyedül is járok, nem a nő kényszerít), utazom, kirándulok, programokra járok (mert ugye mennyi a pasi, aki csak sör+foci+kanapé)


- sportolok, normálisan öltözködöm, bár nem vagyok egy Brad Pitt, de van hajam, fogam, nincs sör hasam (mert ugye minden pasas elhanyagolt, elhízott, etc).


- hosszú kapcsolstaim voltak, az utolsó 6 éves volt, tehát nem egy éjszakára gyúrok, igaz a 6 éves kapcsolat alatt nem lettem randi guru, biztos van aki jobban csajozik.


Nem húzom az időt, nagyon nem működött. Már 1-1 randit is alig bírtam összehozni, és folytatás is ritkán lett.



Papíron hiába én voltam a lány barátok szerint az ideális pasas, a valóságban a p’na bubusok, házas férfiak szeretőin státusza, vagy a gazdag, híres, jóképű herceg várása vonzóbb volt nekik.

2019. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Aki tényleg jó parti az nem próbálja ilyen szánalmasan fényezni és reklámozni magát. Üres süketelés helyett inkább bizonyítsd be, hogy tényleg jó társ vagy. Az, hogy házimunkát végzel egy kapcsolatban az alap szerintem. Most az, hogy te jó társaságnak gondolod magad az megint édes kevés.. elárulom aki nem jó társaság az is annak gondolja magát.
2019. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!