Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek találni fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találni fogok olyan lányt, aki hosszútávon elbír engem viselni? Vagy változtassak?

Figyelt kérdés

1. Nincs nagyon motivációm, így nem is erőltetem meg magam semmiben, bár a képességeimmel sokra vihetném, de nem izgat, megvan mindenem, ami kell, meg amúgy sem ösztönöz arra senki és semmi, hogy többet csináljak ennél.

2. Flegmatikus vagyok, nem mondanám magam túl pörgősnek.

3. Sokat ironizálok, elég száraz, szarkasztikus humorom van, gyakran teszek cinikus megjegyzéseket.

4. Kertelés nélkül kimondom a véleményem, ami nem annyira tetszik másoknak.

5. Unalmas vagyok, sokat kockulok.

6. A problémakezelés nálam úgy zajlik, hogy leszarom.

7. Alapvetően elégedett vagyok magammal és az életemmel, pedig szinte semmit nem tettem le az asztalra.

8. Nagyon ritkán fordul elő, hogy az érdeklődésemet bármi is felkeltené.


2017. nov. 18. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

1 javítsd

5 javítsd

6 TANÍTSD MEG MESTEREM!!!

7 javítsd

8 javítsd

2017. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 6-os hogy sikerül?
2017. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Messzire elkerülnélek.
2017. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2017. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Az 1-6-8-as pontokon változtass, a többi ok.
2017. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak a 6-os jó,a többin változtass!
2017. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. nem jó, bele fogsz unni a munkádba, hobbijaidba, emiatt rosszkedv, életuntság stb. kialakul. Nem kell világuralomra törni, de valami mégis kellene... miért élsz tulajdonképpen?

2. annyira nem gond, vannak sokan akik elviselik

3. lásd 2. pont

4. még mindig jobb mint a ma elterjedt, mások háta mögött kibeszélés stb.

5. hacsak nem találsz magadnak egy hasonló gamer lányt, akkor elég nagy mínusz

6. éretlen vagy, kb. az ötévesek állnak ilyen szinten problémakezelésben

7. összefügg 1. ponttal. amúgy alapból nem baj, ha elégedett magaddal, csak legyél tisztában, hogy mi miért van az életedben

8. lásd 5. pont


Valószínűleg a lányok 99%-a meg sem talál, abból a kevésből is a többség ott fog hagyni. Ha gondolod a maradék néhányból válogathatsz...

2017. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az 1-es ponton tudatosan nem tudok változtatni, mert a motiváció az vagy van, vagy nincs, ezt nem lehet kierőszakolni. Az összes többi pont meg szimplán csak az 1.-nek a következménye.
2017. nov. 18. 15:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez igy eleg remenytelen.
2017. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lustagci vagy, ez a baj. Mi az, hogy nem tudsz tudatosan változtatni a motiváción? Hát mi vagy te? Egysejtű? Ember vagy, van agyad, használd!
2017. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!