Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel msn-en kezdtem el beszélgetni mert nagyon bejön pont a mai nap kezdtünk el beszélgetni.

De az a gondom h szerintem az h elhívjam randira még nagyon korai kb 1 hét mig jöhet ez a lépés.

De már kezdek kifogyni a témákból.

Már mondtam neki azt is h "tök jóóól nézel ki"

Ő erre azt mondta hogy "hehh köszi:D"

aztán valamiért kélépett az msn-em aztán fisszaléptem egyből erre azt mondta hogy "ne szökjéélxd"

Ez jelenthet valamit vagy csak én képzelődök?

PLS segítsetek

15/F  


2010. júl. 12. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mennyi idős a lány?

ez a ne szökjél talán.:)

de nem fix:)

lehet csak nem volt más témája..:)

2010. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egyidős velem vagyis én pár nappal idősebb vok

Én január 21-én születtem ő február 3-én

Egyértelműen 1995-ösek vagyunk

2010. júl. 12. 21:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez tuti hogy azt jelenti, hogy ne szökjél. Gondolom még akar(t) Veled beszélni..

Én is szoktam, és nekem is szokták mondani, ha ledob az a xar..ne akarj belemagyarázni semmit.

2010. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Most fejeztük be a beszélgetést!!!

És szerintem vagy úgyanúgy érez irántam mind én iránta vagy csak kedves de remélem az előbbi.

Mert úgy köszönt el h jóéjt és így még nem köszöntem el lánytól meg h jó legyek meg küldött szÍveket is.

jah ás előtte mondtam h milyen meleg van mert télleg meleg volt mármint az idő

és ő meg mondta h neki is melege van és csak egy bugyi meg egy topp van rajta.

Én ebből arra következtetek h úgyanúgy érez irántam mint én iránta

jók a megérzéseim???

2010. júl. 12. 23:19
 5/11 anonim ***** válasza:

hát alakul valami ha szíveket is írt. :)

szerintem az hogy bugyiban meg toppban van az valami .. képzelődsz :D ne csinálj bolhából elefántot ;)

beszéljetek meg egy találkát valamikorra :DDD

2010. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nah jól alakul minden (eddig) mert elv jövőhéten találkozun
2010. júl. 15. 09:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Háááth:)))

Lehet h még jól alakul de az nem volt egy jó szempoont amikor mondtad h aznap kezdtetek bezsélni és mááár akkor kezdtetek kifogyni a témából:)))

Gondoltam mi lesz utána...de még azért mindent korainak látok de attól még reménykedhetsz:D

2010. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ecsém... Sucks!!!!!!:D

Te azt hiszed, hogy amiért elmondta, hogy melege van, (lévén tényleg f@szrohasztó meleg van még este is) és ezért leírja, hogy egy bugyi meg egy top van rajta, akkor már érez valamit irántad??? Nemhogy érez valamit, hanem ugyanúgy érez? Mellesleg elárulom, hogy a 15 éves gyerekek (főleg a lányok) szívesen dobálóznak szívecskékkel msn-en, nem pálya... Hívd el valahová, aztán megtudod, hogy tényleg tetszel-e neki...

2010. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az a szivecskés elköszönés nem jelent semmit. Sok lány szokott úgy hülyéskedni. Osztálytársaim is szoktak olyat írni mégsem zúgtak belém :))))

Megháth a jó élyt...

Én általában úgy szoktam elköszönni mindenkitől? Akkor mindenkibe szerelmes vagyok?

Szerintem csak simán ilyen. Sok lány szereti huzigálni a fiukat úgy hogy nem akar tőle semmit. De ha úgy érzed hogy csak veled viselkedik így akkor lehet tényleg akar valamit...

2010. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nah pont ugyanezt írta 11:47 is :)
2010. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!