Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel szoktunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel szoktunk beszélgetni meg minden, de nem merem mondani neki hogy bejön, mert félek hogy elutasít/kiröhög. Hogy adhatnám finoman a tudtára hogy szeretem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Megfelelő pillanatban egy szájrapuszi?:) De szerintem jobb lenne ha egy beszélgetés alkalmával őszintén elmondanál neki mindent!
2008. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

áh ahhoz nem vagyok elég bátor :)))

valami más megoldás nincs? :(

2008. nov. 14. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Másik megoldás: Többször akarj vele találkozni, bókolj neki, nyűgözd le, menjetek el valami romantikus helyre, hátha ebből rájön hogy te mitis akarsz pontosan. Apróbb gesztusokkal is elérheted hogy rájöjjön hogy te többet akarsz. Fogd meg a kezét, simogasd meg a vállát, az arcát. Igy hirtelen ennyi jutott eszembe./első válaszadó/
2008. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Légy férfi. Aki mer, az nyer. A nők a magabiztos pasikra buknak. Jó persze ne smárold le egyből, ahogy fentebb írták, de állj elé, húzd ki magad, és mondd el neki, hogy mit érzel.
2008. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én 23 éves lány vagyok, de ha valamelyik haverom csak ugy lesmárolna valószínű egy pofonnal jutalmaznám...vagy ha elkezdene fogdosni, szerintem illedelmesen eltávolítanám a kezét a testemről, majd üvöltenék.

Szerintem csak hívd félre egyszer, vagy kísérd haza és a kapuban közöld vele, hogy Te többet érzel iránta, mint barátság és reménykedhetsz...

2008. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nemis azt mondtam hogy smárolja le! Mivel szoktak találkozni, nyilván adnak puszit is egymásra, és az arca helyett az egyik puszi riányulhatott volna a szájára. Mindenesetre a legjobb megoldás ha őszintén elmondanád neki az igazat, trükközés helyett!
2008. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a szájra puszin is kiakadnék, főleg, ha egy olyan havertól jön akire még életemben nem gondoltam úgy...és jelen esetben nem tudjuk, hogy a lány úgy gondol-e rá mint ő rá...Szóval
2008. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hívd el néhány helyre!

Moziba, enni-inni, kirándulni.

A lányok értenek ebből.

Közben meg is lehet majd beszélni vele. Addig is próbálj meg minél többet beszélni vele: megismerni őt, és bemutatni magad.

2008. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as köszönő puszinál, kettő adjál az arcára, a 3. meg a szája csücskébe! Nálam bevállt! =)
2010. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!