Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi az ami abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi az ami abszolút kizáró ok ismerekedéskor, amire azt mondjátok, hogy ebből kösz nem kérek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok,jöhet mindenféle. (Nem tudok aludni:D)

2019. aug. 16. 02:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha annyira cikin produkálja magát mások előtt, hogy azzal engem is leéget.. És nem veszi észre, hogy senkit nem érdekel, sőt úgy néznek rá, hogy 'Ez milyen lény?' :,D
2019. aug. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Budos a szaja.

Budos.

Szekletrago

Ndm hagy szohoz jutni.

2019. aug. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Buta, szélsőséges, destruktív.


F

2019. aug. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Cigi, alkohol, drog, elhízottság, nem akar családot alapítani, önző, egoista, energiavámpír, tiszteletlenség, nem fontos számára az egèszsèg, csalta már meg èletèben a párját, motiválatlanság, nem tudja kezelni megfelelően a pènzt, nincs èletcèlja, nincs èrettsègije, zárkózottság, nem lehet vele bármiről őszintèn beszèlni, hazugság.
2019. aug. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Dohanyzas

Tulzott elhizas - 120kg felett

Bunko, agressziv, buta,

2019. aug. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyképű, önelégült, nagy az egója, csak magával van elfoglalva, beképzelt, kényes
2019. aug. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Dohányzás, túlsúly, túl nagy távolság úgy, hogy hosszú távon sem akar onnan költözni, ha zavarják lakásban az állatok, passzív életmód, ha nyavalyog, hogy szar munkája van, de nem tesz azért, hogy jobb legyen, ha a szülei tartják el.
2019. aug. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Büdös.

Tiszteletlen a pincérrel, vagy bárkivel, akivel találkozik, velem viszont negédes.

Kikér magának mindent, fontoskodik, jelenetet rendez, mert pl. nem elég jó a bor hőfoka.

Utálja az állatokat.

(A büdös kivételével mind megvolt egy pasiban, akivel egyszer találkoztam. Nagyon-nagyon hosszú volt az az egy óra, amit együtt töltöttünk. Nagyon sajnáltam azt az értékes órát, amit elpocsékoltam egy nagyképű kreténre.)

2019. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Agresszíó, intelligencia hiánya, függőségek.
2019. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

“Tiszteletlen a pincérrel, vagy bárkivel, akivel találkozik, velem viszont negédes.”


🙂 ezt először látom leírva negatívumként nőtől.


Hány és hány lány barátom futott bele számtalanszor abba, hogy a pasi rajta kívül mindenkivel egy bunkó, nagy arcú, kötekedő fráter volt, a nő ezt úgy értékelte, hogy milyen kemény, férfias, aztán egy idő után kiderült, hogy vele sem viselkedik másként. (Sajnos van aki gyerekkel döbbent csak rá, hogy az a férfi, aki pusztán a hatalma fitogtatasa érdekében pincértől a titkárnőig mindenkibe beletörli a lábát, az egy idő után az asszonyba is bele fogja)

2019. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!