Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erős szemüveget viselő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős szemüveget viselő lányok, nők! Veletek előfordult, hogy amikor megismerkedtetek valakivel az első randizások alkalmával szorongtatok a szemüvegetek miatt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 04:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Emgem zavart a szemüveg párkapcsolatban, csókolózásnál, összebújásnál stb folyton útban van. Lehet, csak amiatt volt ez, hogy friss szemüvegesként volt új párkapcsolatom anno, és így rosszul jött ki, hogy nem megszokott, de engem ez zavart. Szóval nem hiúság vagy ilyesmi, de egy idő után randira nem hordtam.

Azóta meg kontaktlencsés vagyok. :) Nem emiatt, amúgy is ez volt a terv, de sokkal jobban szeretem.

2019. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Engem is kimondottan vonzanak a szemüveges nők ,de sajnos azt vettem észre, hogy ők maguk nem szeretik"


Mert sokan rá akarnak getzizni.

2019. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!