Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott egy pasi randira, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott egy pasi randira, de a randi előtt egy órával már nem egyeztet. Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Először elhívott, megbeszéltük hogy oké, akkor pénteken, ebből nem lett semmi.

Aztán írt hogy menjek el vele valahová, de mondtam hogy késő van, már félig alszom.

Tegnap ismét hívott hogy menjünk el egy programra, mondom oké, akkor este jöjjön értem. Mondja oké, majd egyeztetünk.

Nem jött.

Mire jó ez?

Annyira nem vág fejbe a dolog, mert egyikre sem készültem, mivel nem volt konkrét, meg fiatalabb is a pasi 5 évvel, talál magának fiatalabbat is, de akkor meg nem kéne ezt erőltetnie nem?

Mire jó mégis ez neki?


2019. aug. 19. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is erőlteti. :-)
2019. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez mire jó?

Kell ez neked?

2019. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Érdemes megnézni azt, hogy hány éves. Kiskamasz csávók csinálnak ilyen badarságokat.
2019. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan.
2019. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
35 éves
2019. aug. 19. 19:46
 6/11 A kérdező kommentje:

1# Úgy értem hogy erőlteti hogy mindig elhív valahova, meg írogat hogy mit csinálok, felhívott egyszer telón, akkor is úgy voltam vele, bizti nem vagyok neki telón szimpi, nem fog írni, de azóta is keresett.

A pasik csak azt szokták randira hívni akit látni akarnak nem?


De ha bizonytalan is, akkor sem értem hogy minek kell ezt 3 szor eljátszani?

2019. aug. 19. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A majd egyeztetünk azt jelenti, ti egyeztettek. Vagyis nem kötelező neki jelentkeznie, te is megteheted. Elvileg még képes is vagy rá.
2019. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Délután beszéltük meg hogy este tali. A megbeszélt időpont előtt írtam neki, jöjjön értem, de erre már nem jött válasz.
2019. aug. 19. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szivatás.
2019. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
De mi, megbeszéltétek, hogy 8-kor tali, te meg 7-kor írtál neki, hogy menjen érted? Nekem ez úgy jön le, hogy te bizony nem fogsz tömegközlekedni, neki mindenképp legyen kocsija. Én is hagytalak volna ezek után. Úgy, hogy előtte is ő hívott téged, te még nem mentél...
2019. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!