Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mennyire jön be ez a test?

Figyelt kérdés

10es skálán mennyit adnátok?


[link]


[link]


[link]



2019. aug. 21. 16:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
54%
Én a dagi pasikat szeretem.
2019. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez már sok. Elismerem a munkát mögötte, őszintén, le a kalappal, de én magam nem vagyok ilyen fitnesscica, akik ugye a korábban említett testépítőkkel nyomulnak, és sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen szintű kigyúrtság leginkább az ő körükben (meg a testépítők körében, természetesen) népszerű.

A végleteket csak nagyon kevesen szeretik. Ez már szerintem egy elég durva véglet. Ahogyan egy kiéhezett, bordái alá betüremkedő hasú girhes pasi vagy egy 200 kilós bálna is az lenne. Van ennél vonzóbb átmenet azért, lássuk be.

A tetkók sem segítenek a dolgon, bevallom.

2019. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
17%

Mi van 20-as, csorba esett a kis egódon? :D

Fogd a kis súlyokat és menj arrébb madár... :)

Aztán a tükör felé fordulva feszíts még párat, de úgy hogy látszódjon a semmit nem jelentő tetkód, aztán húzz el a szoliba és nyugtasd magad azzal hogy igazi férfi vagy.

Én meg tényleg eszem egy somlóit....kancsó. :D

2019. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
32%

23 jól van dagadék,menj egyèl somlóit utàna meg masztizz,ennyi jutott neked te moslèk.

Csoki meg ujjad,reggel röfögjél is egyet te antitestű.


Előbb hallgasd meg ezt te nyomorèk.

[link]


Biztos guszta lehetsz amikor a hájad beizzad,fújjjjjj.

2019. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
67%

A belefektetett munkara 10-est, nem fogok itelkezni, hogy kokszol vagy sem.

DE

nekem ez nem tetszik. Tul izmos.

Mostanaban a husisabb fiukat szeretem, nem kover, csak pici poci akihez jo hozzabujni.

2019. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
68%
Bár én jobban kedvelem a vékonyabb, kissé szálkás férfiakat, azért el kell ismernem hogy a sok munkád mögötte teljesen kiérződik. Még mindig szívesebben nézek meg magamnak én is egy ilyen testet, mint egy elhanyagoltat. Természetesen nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az ízlése. De így külső szemmel, az összkép szépnek hat. Az már más kérdés hogy én másmilyenhez vonzódok, de csúnyának semmiképpen sem mondanám. 21/L
2019. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Estádio de Felchút ***** válasza:
84%

Férfi vélemény: test jó, leszálkásítva, pöpec; sajnos a tapadási pontok sz*r helyen vannak, de erről nem tehetsz, rossz genetika :\

Viszont:

- lábra gyúrsz-e? mert pipaszár lábakkal idétlen leszel

- tetkók k**wa gázak, igénytelen az egész

2019. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
64%

Hát igen 27-es sajnos az genetika,bár van rá módszer,nyújtàs picit segíthet a dolgon.

Kva genetika grrrr.


Làbat én is imàdom,aki tényleg komolyan eddz,annak a láb kötelező az a lényeg a gyakorlatok királynője,mindennap az alapja a guggolàs főleg.

2019. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
,mindennek" akart lenni nem mindennap.
2019. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
52%

Tetkója is van, izmos is:

[link]

2019. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!