Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5 napja regisztráltam Tinderre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja regisztráltam Tinderre, és csak 1 "match" lett eddig. Miért?

Figyelt kérdés
Ennyire szarul nézek ki/előnytelenek a képem? Jó, nem számítottam arra, hogy majdnem minden lánnyal match lesz, de ez egy kicsit kevésnek tűnik.
2015. dec. 24. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És az az egy nem tetszik?
2015. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát nekem sem volt sokkal több mikor beregeltem. Amúgy lehet, hogy lenne több matched, ha minden lányra zöldet nyomnál.
2015. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 hónapja lassan.... 1 match volt eddig írtam neki de nem jött válasz töröltem... azóta mindenkire zöldet nyomok és semmi... :D szánalmas
2015. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De, tetszik, azért match. De nem passzolunk személyiségre.
2015. dec. 24. 23:27
 5/11 anonim ***** válasza:

valószínűleg tényleg a képekkel lehet a baj

lányként nekem sem volt sok matchem, és azok akikkel match lett sem írtak nagyon...feltettem előnyösebb képeket, sokkal jobb most a match és üzenetírási arány...

2015. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De honnan lehet tudni, hogy melyik a jó kép? Az exem "A" képre esküdött, az egyik lány barátom "B"-re... :D Fogalmam sincs.
2015. dec. 25. 00:46
 7/11 anonim ***** válasza:

hm, lényeg, hogy az első kép legyen megnyerő.

Nem tudom, hogy mennyit segít, ha leírom, hogy mi alapján döntök: félmeztelen képeket azonnal balra. ugyanez a nagyon közeli művészi szelfi, vagy telefonos-tükrös szelfi esetében. A profi fotós képeket sem csípem annyira, sem az ilyen extrém sportolósakat (mert feltételezem, hogy egyszer volt és slussz és ez élete legnagyobb durranása, azért tesz fel róla képeket) legjobb egy szimpla mosolygós kép,amin lehetőleg egyedül vagy, esetleg háziállattal (nekem pl fontos, hogy a másik szeresse a kutyákat, vagy legalábbis ne utálja.)

2015. dec. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ronda vagy.
2015. dec. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert átlagosan nézel ki. Ha ronda lennél, soha egyetlen match se lenne.
2015. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:

Rég el kéne ezeket a tinder meg ilyen gagyi oldalakat felejteni,mert nagy részben szerintem kamu.Én nem használok ilyeneket,de van baráti körömben pár ember,aki használta valaha,de túl sok pozitív dolgot ők sem kaptak ott.

Sok kamu reg van ott is.

Élőben próbálj ismerkedni,ne ilyen bugyuta oldalakon...ott lehet nagyobb sikered is.

2015. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!