Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan egy világhírű focista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan egy világhírű focista felesége?

Figyelt kérdés
Azt nem árulom el, hogy kié szeretnék lenni, csak azt, hogy kapus. Jó most tudom, hogy jönnek az oltások, meg hogy legyél ribanc...ezek nem érdekelnek, nem ismersz tehát ne ítélkezz! Még csak 16 éves vagyok de már régen eldöntöttem, hogy focista lesz a férjem (nem a VB alatt jött ez a gondolat, hanem már több éve). Hogyan keltsem fel magamra a figyelmet? Milyen szakmák által találkozhatok a focistákkal? Pl.:sportriporter vagy inkább modell? vagy amikor a kluboknál vannak azok a nők azok ott mit dolgoznak?? Ötleteket várok...milyen legyen a külsőm, belsőm, gondolkodásom?
2010. júl. 13. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

"Hogyan egy világhírű focista felesége?"


Látom bevetted a fogalmazásgátlót.

2010. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
iker casillas? xD
2010. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi, kevés az esély rá, hogy összejőjjön a terved, mivel nem magyar focistát szúrtál ki. Szerinted még hányan szeretnék ugyanezt a világon??? Elárulom: rengetegen. Még az is nagy szám, ha a közelébe jutsz, nemhogy a felesége legyél! Oda két ember kell, nem gondolod?
2010. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

*****

ebben még választ is kapsz a kérdésedre :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló: gondolom veled is volt már olyan, hogy siettél és nem tudtad, hogy hol tartasz...ha meg nem akkor jó neked.

második válaszolónak: Imádom a spanyol pasikat és Iker Casillas nagyon helyes de nem rá gondoltam és nemis spanyol...

2010. júl. 13. 15:25
 6/15 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi igen ezt láttam azért is írtam a sportriportert :)
2010. júl. 13. 15:27
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
OFF : amúgy a videóba azért smárolta le a riporternőt, mert ő civilbe a barátnője.
2010. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
tudom, hogy azért smárolta le
2010. júl. 13. 15:59
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Járj olyan helyekre, ahol a focisták szórakoznak, öltözz kihívóan, legyél nagyon-nagyon szexi, az exklúzív megjelenés elengedhetetlen még egy magyar sportoló számára is és flörtölj velük. Különösebben nem kell okosnak lenned, mert ők sem azok.

Meccsen nem fogsz összeszedni egyet se, mert ott millióan vannak körülöttük, észre sem vesznek.

Nem kell klubnál vagy sportriporterként dolgoznod, hogy találkozz velük. Egyszerűen tudakold ki, hol szórakozik a kedvenced és ott kerülj a közelébe. Úgy, mint más férfiak esetében is. Elég nagy a szexuális étvágyuk, nem fognak visszautasítani egy fiatal lányt, de ha tartalmas kapcsolatot is akarsz, akkor keress egy tanultabb férfit is, aki szórakoztató, kedves. A focisták sajnos nem annyira érdekes emberek.

2010. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2010. júl. 13. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!