Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Focista szépfiú vagy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Focista szépfiú vagy átlagos 'jósrác'?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
átl jósrác
2009. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

nem értem, hogy mit szeretnél tudni.


"Biztonságos?? Biztonságos?"

2009. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hogy melyiket választanád, ha mindkettő elhívna randira. Mindkettő 26 év körüli, az egyik focista, modell arccal a másik egy jófej srác, átlagos kinézettel.
2009. szept. 5. 20:39
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Meg kéne ismernem mindkettő belsőjét, ahhoz h helyesen döntsek. Külső alapján a focistát.. meghalok a focistákért:$
2009. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

huha, hát ha én azt hallom h szépfiú modellarccal akkor kb az utolsó doldog ami eszembe jut, az egy focista. a 'szépfiú'ra én inkább valami glam rockert vizionálok a fejembe, vagy hasonlót.

hát én nem szeretem az izomagyúakat, úgyhogy focista tuti nem. akkor már inkább az átlagos. de végülis ez elég tág értelmű, az átlagosba sok minden belefér.

20/L

2009. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Mindkettővel.....,de először a focistával!Én is imádom a focistákat!
2009. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

én inkább az áltago jósrácot:)

de ez persze csak szerény véleményem:)

2009. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
A focistával
2009. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön össze az izomagy és a focista... az izomagyat a testépítőkkel tudom azonosítani. Ez a fiú olyan, mint pl Christiano Ronaldo. Az alkata és a kinézete. A focista olyan könnyen feldolgozható kategória, de azért vannak szép gondolatai! A másik pedig egy értelmes, aranyos fiú, akivel nincs gond, csak mint sok nő, szeretem a szépet... :(
2009. szept. 5. 21:10
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
keressél kosaras faszit, mert a focisták 50%-a már magában homokos beképzelt kötsög törpe:) A szépfiú arcu foscista az meg egy homokláda lehet. Az átlagossal menjél különben megkereslek és ....:D
2009. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!