Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha bejön egy lány (14), aki menőnek gondolja, hogy egy 17 éves pasival jár?

Figyelt kérdés
Tök jól elvagyunk... esély?
2007. dec. 9. 12:33
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha tényleg bejön a lány,érdemes megpróbálni.Mindent bele.A csajok csak kis ideig buknak a "nagymenő"idősebb pasikra.Hajrá XD
2007. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát az előző válaszódóra rá tudnék cáfolni :S én ugyan 17 éves vagyok és fiú de az én korombeli lányok igencsak az idősebb korosztályra buknak :S inkább járnak egy 20-22 éves sráccal, mintsem, hogy szétnézzenek a saját korosztályukban, sokszor próbáltam ilyen lánnyokkal összejönni és mind "éretlennek" tartott, csak mert nem vagyok 20 és az igazat megvallva talán éretteb a gondolkodásom pár 20 évesnél...
2007. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!