Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit ellentmondásos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit ellentmondásos a viselkedése, nem?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés, badoo.

Volt egy fiú, akivel megbeszéltük a randinkat szombatra az Allee bevásárlóközpontba 15:00-ra. Az applikáció folyamatosan Fejér megye különböző településein jelezte, pedig állítólag budapesti. Bár, mikor megismerkedtünk, mondta, hogy lent van a nyaralójában a Balcsin. Ez oké.

Még előző nap este (mármint pénteken) beszéltünk 22:00-kor, hogy oké, akkor tali, aztán eltűnt, másnap azt állította, hogy állítólag bealudt. Láttam, hogy tartózkodási helynek reggel óta Fejér megye van kiírva. Rá-rá nézegettem egész nap. Szombaton, úgy 11.30 magasságágában írt, hogy szia, miújs, küldesz képet? Mondom, ne haragudj, nem úgy volt, hogy talizunk 15-kor? Erre:" De igen, csak lehet ez a mai nap nem lesz jó, most telefonált a szomszéd, hogy úszik a balatoni házam, csőtörés van. Mondom neki, nem azt mondtad még tegnap is, hogy a balcsin vagy még mindig. Kicsit sok az ellentmondás. Azt mondja: reggel feljöttem , hogy talizzunk, de telefonált a szomszég, én sem örömködöm, hogy fel kell ásnom a fél kertet. Én pedig mondtam, hogy az érdekes, mert az applikáció egész nap fejér megye különböző pontjain jelzett....


Most csak én gondolom, hogy ez a pasi hazudik? Reggel még nem volt csőtörés :D Mintha az olyan gyakori lenne :D És pont a szomszéd telefonál, miközben ő mesélte, hogy olyan nyaralója van lenn, hogy senki nem lát be.



2019. aug. 28. 13:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És mindez pont tali előtt.....
2019. aug. 28. 13:30
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hazudozik össze-vissza.
2019. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mint a Dani nevű exem. Folyton ellentmondásba keveredett és utána próbálta megmagyarázni, hogy én emlékszem rosszul....


Hazudik. De ez kívülállóként a véleményem.

2019. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán hazudik. Én megírnám neki, higy részemről ennyi volt.
2019. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit ellentmondásos,hanem nagyon.

Hazudik,ezt még egy hűlye is észreveszi.

2019. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
tök egyértelmű inkább: szórakozik, hazudozik folyamatosan
2019. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik.
2019. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Balatoni háza csak álmában van, nehogy elhidd. Az applikáció nem hazudik csak ő...

Erről az exem jut eszembe, aki a fejsérülésére mondta, hogy Balalonon jetskizes közben szerezte, mint utólag kiderült a gyerek kiságyába verte be a fejét. (mert hogy nős volt, csak ezt elfelejtette közölni)

2019. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát sok mindent mondott már, pedig nem kérdeztem. Biztos beakart vágódni. Mondjuk egy simlis luxusautó kereskedőről eltudom képzelni,hogy az egész nyarát a Balcsin tölti, de ez csak valami elképzelt élet lehet:

luxusautó-kereskedő (behoz németből, osztrákból...ez még hihető is lenne, ért a kocsikhoz), a 2. kerben lakik, bejárónője van, Audi Q7-essel jár és Balatonakarattyán van nyaralója.. :-D


És állítólag 2 diplomája is van :D Az egyik Corvinus logisztika :D

Ez valószínűleg egy elképzelt élet lehet :-D

Bár nem tudom, miért jó hazudni.


Mondjuk engem ez a része nem érdeket, mert nekem is van pénzem, egyszerűen én csak személyesen szerettem volna beszélni, mert tök személytelen írogatni.

Amúgy tök jól elbeszélgettem vele és normális témákról és írtam is neki, hogy akkoris taliznék vele, ha esetleg nem Ő van a képen.

Tényleg úgy tűnt, mint, aki egy olvasott, tanult valaki lenne.

Dehát úgy tűnik, inkább csak egy hazudozó

2019. aug. 28. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen mekkora kamu a srác :D
2019. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!