Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogyha egy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy itt adott válaszban egy férfi a nők egy-egy ellentmondásos vagy negatív tulajdonságára utal, egyből lepontozzák?

Figyelt kérdés

...és feltehetően a hölgyek pontozzák le. Pl. ilyenek, hogy:


- a nők csapongóak érzelmileg, nem tudják, mit akarnak, nagyon tudnak "hullámzani"


- ha egy nőt meg akarsz hódítani, ültesd érzelmi hullámvasútra, nyomulj is - meg ne is, keresd is - meg ne is


- ha egy nő levágatja a haját, nagyon sokat veszít a vonzerejéből


- nagyon jellemző rájuk, hogy egy vacak kapcsolatban bentragadjanak


...és így tovább, hosszan lehetne még sorolni.


A lényeg, hogyha érkezik egy válasz egy férfi hozzászólótól, amelyben egy-egy ilyen tulajdonságra, ismérvre világít rá, szinte biztos, hogy 0%-os lesz a válasza. A nők ennyire tökéletesnek hiszik magukat, hogy őket nem érheti kritika - vagy ennyire nem ismerik magukat?(Tehát hogy egyes dolgokat mi férfiak észreveszünk rajtuk, de ők nem látják magukon.)


Mit gondoltok, miért lehet ez? A kritikatűrési-képességük hiányzik vagy nincsenek képen a saját nemükkel kapcsolatban? Lányok, nők, miért pontozzátok le "zsigerből" az ilyen válaszokat?



2018. okt. 12. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

1. Szimplan mert nem igaz.

2. Szimplan mert nincsenek A Nok.

3. Szimplan faek ecceru a gondolkodasod.

2018. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert általánosító baromságokat próbálnak általános igazságként feltüntetni. Nincs olyan, hogy "nők", egyének vannak.
2018. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Érdekes, hogy a nőknek viszont szabad ilyeneket mondani, hogy "minden férfi élete a szex körül forog, ha meglátnak egy jó nőt, az agyukból az összes vér áttódul a..." és hasonlók. Valahogy azt érzem, hogy ők érinthetetlennek hiszik magukat, és megorrolnak bárkire, aki szembesíti őket egy-egy rossz vagy zavart keltő tulajdonságukkal...
2018. okt. 12. 16:46
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Már megint összemosol bennünket. Én nőként nem mondok ilyeneket, és baromira sért ha egy pasi meg a nőkre igen. Ez a gondolkodásmód mindkét irányban általánosítás.
2018. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt mindkét irányba komoly hiba az ilyen kijelentés másrészt roppant egyszerű jellemre vall mindegy hogy nő vagy férfi teszi. Az pedig vicces hogy saját nemed esetében érzed miért gond ez a másik nem esetében meg nem.
2018. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

"minden férfi élete a szex körül forog, ha meglátnak egy jó nőt, az agyukból az összes vér áttódul a..." és hasonlók"


Én az ilyeneket is lepontozom.

2018. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Èn Nő vagyok, de csak azokat pontozom, akik tènyleg bunkók ès nem a kérdésre válaszolva szólnak bántót.


Viszont nem értem, hogy ha valaki kérdezőkènt nem tudja elfogadni a választ,mert nem azt kapja amire számított, akkor az miért baj??

2018. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

Ez tabutéma de tudd meg kit nem szabad kritizálnod és megtudod ki az elnyomód. Társadalmunk kedvenckéi minden téren a nők, és őket nem is illik kritizálni.

Amúgy az igazságtól visítnak mint a malac. Van előnye a lepontozásnak is, ha a velős igazság érdekel csak azt olvasom el akit lepontoztak ezek a szegín üldözött, elnyomott apácák.

2018. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert általánosítás és mindegy, hogy melyik nemre teszik. Én az összes általánosítást lepontozom. Nincs olyan, hogy a nők ilyenek, a férfiak meg amolyanok. A világ nem fekete és fehér, csak egyszerű gondolkodású emberek hiszik azt.
2018. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na tessék: a 8-assal tökéletesen egyetértek, szerintem jól megfogta a dolgok lényegét és ott is virít a 0%-ja. Persze, egy kissé vulgárisan fogalmazott, de amúgy teljesen igaza van.
2018. okt. 12. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!