Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Komoly egzisztencia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Komoly egzisztencia vagy ennek hiánya mennyire tehet egy férfit vonzóvá vagy kevésbé vonzóvá?

Figyelt kérdés

Úgy értem volt olyan hogy összejöttetek valakivel aki külsőleg semmi extra, viszont erős személyiség, tele van pénzzel és jó kapcsolatokkal


vagy


külsőleg tetszett de elutasítottátok mert csóró, megbízhatatlan, életképtelen szerencsétlen volt?



2019. aug. 30. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebből a két konkrét példából inkább az első, és nem kimondottan a pénz miatt.

Inkább azért, mert a második havernak se kéne.

2019. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván igen.
2019. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha nincs egzisztencia, akkor nem lesz csaj se. A mai világban,ahol minden a küksdőségekről szól, ez a tendencia.
2019. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Még a csorosag a legkevesebb. Ezen lehet változtatni. A megbizhatatlansag, eletkeptelenseg már nagyobb baj. A szerencsétlenseg meg kinek mit jelenttől függ.
2019. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért remélem, tudod, hogy nem csak ez a két véglet van.


Nekem személy szerint az a fontos, hogy tudjam, hogy a srác abból a pénzből, amit keres, meg tud állni a saját lábán (kivéve ha diák, mert akkor az kvázi két munka egyszerre), és tud költeni arra, amire szeretne. Illetve ha a munkahelye számára nem kielégítő anyagilag/lelkileg, akkor tovább mer állni. Azt sose várnám el, hogy az én kiadásaimat fedezze, vagy eltartson, mert alapvetően nekem kell az, hogy megdolgozzak azért, amim van. Nyilván ha ismerkedés közben kiderül, hogy finoman szólva nem döglenénk éhen, az pozitívum, de sosem ez a legmeghatározóbb. Ha összepasszolunk, nem lesz vége csak azért, mert keveset keres.

2019. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a két véglet taszít, amit leírtál. Amúgy eddig sajnos olyanokba futottam bele többnyire, akiknek nincsenek terveik, a mának élnek, és nekik felnőtt emberként elég a helyi járat, a parízer, meg a füstszagú albérlet.
2019. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zsombi55 ***** válasza:
#6 Mit vársz többet a mai világban ahol az emberek többsége egyre pretenciósabb, ahol a munkáltatók többet és többet igényelnek kevesebb és kevesebb fizetségért lefoglalva szinte az egész napját az emmbernek? Természetes, hogy az inkább a jelenre koncentrál ahelyett, hogy olyasmit tervezne amire lehet nem is jut ideje később.
2019. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindig csak a pénzed nézik, bármit is vetítenek...
2019. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!