Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek így randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek így randizni vele csajok?

Figyelt kérdés
Levelezek egy fiúval egy hete. Mondtam 3. nap, hogy cseréljünk telefonszámot. Azt mondja, majd személyes tali alkalmával megadja, addig nem, mert volt, akinek megadta és az zaklatta, meg azt mondja telefonon sem szeret beszélgetni, mert az olyan imperszonális. Webcamon se láttam, csak képeket küldött.Nekem ez elég furcsa. És már ennyi bizalma sincs. Nekem nagyon sántít valami...

2019. aug. 30. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát, több mint gyanús nem??
2019. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát... elég aggasztó szerintem, én így tuti nem mennék el randizni. Várnék még egy kicsit, hátha jobban "megnyílik", ha nem, akkor felejtős.
2019. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem hallgass a megérzéseidre. Tuti hogy nem stimmel vele valami. Aki komolyan ismerkedni szeretne veled, az miért félne megadni a telefonszámát? Örülnie kellene annak hogy elkérted. Legyél vele óvatos mindenesetre.
2019. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
ha ennyire bizalmatlan vagy, ismerkedj személyesen.
2019. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináljon egy skype fiókot, nem kell telefonszám, ott lehet camozni. Ha nem, akkor felejtős.
2019. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem bárkit lelehet tiltani. De amúgy nem értem a logikát se, mert tali után is zaklathatnám és hívogathatnám. Meg úgy vagyok, hogy a csetlésnél személytelenebb forma nincs. Most, ha valaki komolyan szeretne ismerkedni, annak az az első, hogy telszámot ad, nem?
2019. aug. 30. 18:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy arra is gondoltam, ha megadja a telszámát, akkor utána nem tud felszívódni :D Amúgy kérdeztem tőle, hogy, akkor , hogy jelzünk a talin egymásnak. Azt mondja, van wifi a bevásárlóközpontban és az alkalmazáson keresztül :O
2019. aug. 30. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az akinek kiadja magát és ezért nem ad számot.
2019. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nős?
2019. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!